Re: Kuracja domowa dla włosów

  • 2016-06-28, o 10:48
  • 19
  • 6 498
  • 17
  • 18

Re: Kuracja domowa dla włosów

Dziewczyny jak odżywić włosy nie wychodząc z domu ? Jakie maseczki, odżywki polecacie ? Jak stosować ? Teraz jest lato i te włosy są bardzo suche i nie mają w ogóle objętości :(( 

Re: Kuracja domowa dla włosów

Domowa maseczka z jajka i miodu, z dodatkiem mąki ziemniaczanej albo drożdży, olejowanie. 

Re: Kuracja domowa dla włosów

Ja też polecam oleje :-)

Re: Kuracja domowa dla włosów

Olejowanie włosów (musisz dobrać odpowiedni olejek do swoich potrzeb i nakładać odpowiednią ilość) i maska z siemienia lnianego, która świetnie nawilża włosy i skalp.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kuracja domowa dla włosów

Ja polecam maskę z siemienia lnianego. Gotujesz łyżkę siemienia w szklance wody około 10 minut, potem zlewasz przez sitko, żeby usunąć nasionka. Potem czekasz aż żel wystygnie, myjesz włosy, wcierasz żel we włosy i skórę głowy i na godzinę zawijasz w ręcznik. Potem tylko wystarczy pożądnie spłukać letnią wodą. :)

Re: Kuracja domowa dla włosów

Osobiście polecam peelingowanie skóry głowy. Mi najlepiej sprawdził się do tego zwykły biały cukier. Raz w tygodniu mieszam łyżeczkę cukru z szampon i wmaskowuję w skórę głowy. Następnie całość spłukuję i myję włosy jeszcze raz (tak jak zawsze). Włosy dzięki takiemu zabiegowi mają większą objętość i są moim zdaniem bardziej czyste. Więcej na ten temat opowiadała w filmie Kajmanowa.

Re: Kuracja domowa dla włosów

Ja też miałam zniszczone włosy, nawet bardzo. Stwierdziłam, że zanim obetnę, kupię sobie jakąś serię kosmetyków i jakieś suplementy diety. Najpierw w ogóle przestałam je suszyć i prostować. fryzjerka poleciła mi  profesjonalną serię Kosswell z olejkiem macadamia. Efekt widać już po kilku użyciach. Włosy są nawilżone, gładkie, nie puszą się i nie odstają. Jeśli masz bardzo zniszczone, to sam olejek możesz nakładać w ciągu dnia (ja tak robiłam). Warte polecenia!:)

Matylda

Re: Kuracja domowa dla włosów

Olejowanie włosów (musisz dobrać odpowiedni olejek do swoich potrzeb i nakładać odpowiednią ilość) i maska z siemienia lnianego, która świetnie nawilża włosy i skalp.

2016-06-29 07:15:54 autor comfortinnending

Również polecam olejowanie, ale właśnie tylko dobrze dobranymi olejami :) Dodatkowo maska z żółtek i miodu.

Re: Kuracja domowa dla włosów

O masce z żółtek i miodu nie słyszałam nigdy :-) 

Re: Kuracja domowa dla włosów

Ja również polecam olejowanie włosów :) 

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski

Re: Kuracja domowa dla włosów

Olejowania nie próbowałam, jak na razie jestem na etapie stosowania co jakiś czas odżywki, ale niestety moje włosy są zawsze po tym mega klapnięte i mam wrażenie, że się bardziej przetłuszczają, biorę oeparol piękne włosy z wiesiołkiem i widze już pierwsze efekty :) położylam sobie w widocznym miejscu zeby nie zapominać, bo kiedyś mi się zdarzało kupić jakieś tabletki a potem ich nie brać albo brać raz na kilka dni i się dziwiłam ze efektu nie ma ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: