Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

  • 2019-02-09, o 21:04
  • 12
  • 4 182
  • 13
  • 13

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Wszyscy mieliśmy problemy z przesuszoną skórą, suchymi piętami, zmarszczkami, trądzikiem lub po prostu świądem skóry. Stosujemy wtedy różnego rodzaju maście, kremy, mydła i inne rozmaitości. Który kosmetyk okazał się być dla was tym najlepszym, najskuteczniejszym? Którego kosmetyku używanie najczęściej w ramach profilaktyki?

Dla mnie było to usunięto reklamę - stosuję codziennie, nadaje drugą młodość mojej skórze nawilżając ją i odżywiając. Cenię sobie w nim to, że jest na wszystko -  odkąd profilaktycznie je stosuję zniknęły moje problemy skórne.

Jestem ciekawa waszych wyborów. Podzielcie się

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Żel aloesowy, pomaga mi przy nawilżeniu, łagodzeniu i nieprzyjacielach na twarzy :)

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Woda termalna - koi i nawilża moją skórę, a latem chłodzi. Stosuję do twarzy i do ciała. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

hmm chyba olej migdalowy bo ma szerokie zastasowanie...

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Ja codziennie używam kremu remescar na worki i cienie pod oczami, odkad zaczęłam go stosować już nie mam takiego problemu, wystarczy być systematycznym i cierpliwym.

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

podkładu

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Na miejscowe przesuszenia skóry stosuję maść z witaminą A

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Ja na problemy z cerą nakładam linomag ewentualnie alantan ;)

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Tusz do rzęs od NeoMakeUP - Volume UP! mascara, zawsze noszę go w torebce, bo oko zawsze musi być umalowane i ładnie się prezentować :D I punktowy korektor też mi towarzyszy - SMASHBOX, Camera Ready.

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

Żel aloseowy, mydło czekoladowe, pianka do twarzy, krem przeciwzmarszczkowy i pod oczy.

Re: Jakiego kosmetyku używacie najczęściej?

ja ostatnio totalnie zakochałam sie w takim balsamie od eveline: brazilian body 10w1. Używam go dopiero od niedawna, ale już widzę sporą poprawę jeśli chodzi o moją skórę :) przede wszystkim bardzo dobrze nawilża, co dla mnie jest zawsze priorytetem w tego typu produktach. Do tego ładnie rozświetla skórę i tworzy taką delikatną naturalną opaleniznę :) no i jeszcz skóra po nim jest taka mięciutka w dotyku. No dla mnie must have tego sezonu :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: