Re: Jaki kolor kamuflarzu?

  • 2015-11-27, o 21:15
  • 25
  • 9 624
  • 16
  • 20

Re: Jaki kolor wybrać?

Dobry wieczór,

zastanawiam się nad zakupem tego produktu z zamiarem stosowania  pod oczy - w wewnętrznym kąciku i zagłębieniu. Na pozostałą część obszaru wolę nakładać jakiś lżejszy korektor. Mam płytko unaczynioną skórę, więc chciałabym go również nakładać cienką warstwą na policzki i nos. 

Być może te informacje będą istotne: skórę na twarzy mam praktycznie białą, ponieważ nie opalam jej i dodatkowo stosuję kremy z wysokim filtrem SPF. Reszta ciała jest jasno żółta - jedynym pasującym podkladem jaki mi przychodzi do głowy był Annabelle Minerals Golden Fairest. Dzisiaj z ciekawości nałożyłam na szyję korektor Loreal True Match 2 Vanilla, podkład D1W1 i oba wyglądały różowo.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w doborze koloru albo zaproponowanie jakiegoś innego produktu, bo ja już mam mętlik w głowie od nadmiaru informacji :) 

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Może napisz na maila sklepu, napewno pomoga ci dobrać i szybko dostaniesz odpowiedź, ja właśnie w taki sposób dobierałam kolor swojego kamuflażu :)

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Ten korektor jest świetny, ale dla Ciebie kolor 01 ivory :) ja tez go używam i jestem zadowlona.

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Jasny 

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Aaaaaa polecam słownik ortograficzny:P

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Nie umiem nawet sobie dobrać

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Lepiej napisz do sklepu

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

jasnz

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

moze ogladnij schwatche na internecie

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

W złym świetle zrobiłaś

Re: Jaki kolor kamuflarzu?

Wybralabym jasny

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: