Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

  • 2015-03-23, o 14:59
  • 41
  • 21 637
  • 29
  • 37

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Hejka!

 

Ostatnio noszę się z zamiarem kupna Kryolan TV Paint Sticków, gdyż potrzebuję mocno kryjącego podkładu do sesji zdjęciowych i na deski teatralne. Jednak w polskich internetach brak jakichkolwiek informacji o miejscach, w których można przetestować (bezpośrednio w sklepie albo chociaż testery) jaki odcień pasowałby mi najbardziej. :( 

Do konturowania i rozświetlania można w prawdzie "pi razy drzwi" oszacować odcienie (zazwyczaj 4 albo 8 tonacji różnicy) ale bez odcienia podstawowego, takiego który pasuje do szyjki, to na chybił trafił wydać 70zł jest jednak mi ciężko.

 

Także tu moja prośba się pojawia o jakiekolwiek informacje gdzie można wytestować (najlepiej Wrocław), albo może i nawet zdobyć drobniutkie testery produktu, aby móc prawidłowo to dopasować.

 

Dzięki wielkie!

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Nie spotkałam się jeszcze nigdy z kosmetykami Kryolan w jakichkolwiek sklepach stacjonarnych, więc nie wiem czy jest gdzieś możliwość zobaczenia kolorków na żywo, o testerach też niestety nic nie słyszałam.. 

Ale jeśli chodzi o wybór podstawowowego to może ktoś ze sklepu ci pomoże, wiem że dobierają podkład na podstawie kolororów innych, wcześniej używanych podkładów.. warto spróbować :)

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Może spróbuj w SEPHORZE badź w Douglasie być może można poprosić o takie małe próbki produktów bo w Rossmannie można ale tam niestety nie ma Kryolanu ;/

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

najlepiej jak napiszesz do obsługi sklepu o dobór koloru na podastwei jakiegoś innego którego używasz

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Zgadzam się, najlepiej do nich napisać. Ogólnie w Gdańsku w Maddisonie są dostępne te Sticki, ale z Wrocławia przecież do Gdańska nie warto jechać tylko po to. Wiem, że czasem w sklepach firmowych Bikora jest szafa Kryolanu, bo te firmy ze sobą współpracują. Ogólnie pracowałam na tych Stick'ach w szkole i do rozjaśniania masz Naturell i Ivory (wszystkie inne oprócz Alabaster - który jest trupio siny - i białych to kolory bazowe; Naturel sprawdza się praktycznie u wszystkich, Ivory jest trochę bardziej żółty), a do konturowania najlepiej wychodzi W7 albo W10 przy ciemniejszej karnacji.

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Dzięki za odpowiedzi! Z tego co wiem, to niebawem będą swatche na LMU, więc może komuś się przydadzą w doborze sticków.

Ja mam już swoje sticki i Revlony do zabawy w mieszanie. :* 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

ja jakos nie moge sie przekonac do takich fluidów mam wrażenie ze baardzo by mnie zapchał i że będzie malo wydajny

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

No Sticki są ogólnie ciężkie na skórze, więc dobre masz wrażenie monika212121, ale wydajne akurat są.

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

najlepiej prosic o próbkę w sklepie bo wtedy napewno wiadomo jaki kolor wybrać

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

albo próbka ze sklepu albo napisz do producenta 

Re: Dobór odcieni? Jak i gdzie?

Próbki
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: