Re: Cera naczynkowa.

  • 2015-09-27, o 02:54
  • 46
  • 14 110
  • 33
  • 37

Re: Cera naczynkowa.

Witajcie dziewczyny:)

Poszukuję dobrego i niezbyt drogiego kremu na zaczerwienienia na skórze. Mam cerę naczynkową i widoczne zaczerwieniena, zwłaszcza na prawym policzku.Żaden korektor tego nie kryje :( Używałam różnych kremów ( wsumie tylko tych z niższej półki cenowej )ale nic mi nie pomogło. Macie jakieś sprawdzone specyfiki na tego typu problem ?? :D 

Re: Cera naczynkowa.

Moja mama używała czegoś z Ziaji i mówiła że działa, ostatecznie jednak postanowiła usunąc zaczerwienienia na stałe i udała się do kosmetyczki (y)

Re: Cera naczynkowa.

ziaja rzeczywiście podobno daje radę

Re: Cera naczynkowa.

Wydaje mi się, że żaden krem nie usunie naczynek. Może zmniejszyć delikatnie zaczerwienie i zapobiec powstawaniu nowych. Jeśli chcesz je ukryć makijażem to spróbuj zielonej bazy np Kryolan i dopiero na to podkład. Zielony kolor pięknie neutralizuje czerwone naczynka.

Re: Cera naczynkowa.

Ale zabiegi w gabinetach kosmetycznych podobno dają realne rezultaty, warto o tym poczytać

Re: Cera naczynkowa.

Ja mam cerę naczynkową i używałam kremu fitomedu nr 2 właśnie do cery naczynkowej. Ładnie nawilżał, i wydaje mi się że poprawia wygląd naczynek i zaczerwienienia ale może jeszcze zbyt krótko go używałam żeby ocenić...  

Re: Cera naczynkowa.

Wydaje mi się, że żaden krem nie usunie naczynek. Może zmniejszyć delikatnie zaczerwienie i zapobiec powstawaniu nowych. Jeśli chcesz je ukryć makijażem to spróbuj zielonej bazy np Kryolan i dopiero na to podkład. Zielony kolor pięknie neutralizuje czerwone naczynka.

2015-09-27 13:39:54 autor

dokładnie ,mozesz tylko się stsrac aby nie pogorszyć sprawy uzywając odpowiednich kosmetyków

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera naczynkowa.

Tylko zabieg u kosmetyczki może tu coś zdziałać tak naprawdę

Re: Cera naczynkowa.

Dzięki dziewczynyza pomoc :) Z korekterem u mnie nie wychodzi. Znam się na wizażu choć szkoły nie mam, nakładając korektor zielony i na to  podkład- u mnie nie działa (naczynka wychodzą niestety). Tapety nie chcę robić na swojej twarzy. Chyba faktycznie muszę do kosmetyczki się udać...Używałam swojego czasu kremu z ZiajaMed czy cos takiego- nie pomogło...:(

Re: Cera naczynkowa.

ziaja nie ma zbyt dobrych produktow

Re: Cera naczynkowa.

REd Blocker i Pharmaceris czerwona linia.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: