Re: Cera naczynkowa.

  • 2015-09-27, o 02:54
  • 46
  • 14 140
  • 33
  • 37

Re: Cera naczynkowa.

Będzie Ciężko kremem
2016-01-16 09:35:00 autor ann133

zgadzam się

Re: Cera naczynkowa.

Ziaja cos okolo10 zl

Re: Cera naczynkowa.

Kremy z ziaji

Re: Cera naczynkowa.

Różne kremy mogą pomóc.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera naczynkowa.

Tez mam z tym problem 

Re: Cera naczynkowa.

Tez mam z tym problem 

2016-02-08 15:25:18 autor pvulinax

ja równiez i jedynie kryjacy podkład mi pomaga

Re: Cera naczynkowa.

Na szczęście nie mam tekiego problemu

Re: Cera naczynkowa.

Dużo się mówi na temat tego typu cery, gdyż łatwa w pielęgnacji ona nie jest. Z cerą naczynkową warto poradzić się kosmetyczki, gdzie np. siostrze w Mojej Estetyce w Rzeszowie odradzono na chwilę obecną laser, gdyż cierpi na chorobę żył i trzeba poczekać aż się wyleczy. Natomiast laser ten u koleżanki zniwelował "czerwone niteczki". Mowa o laserze neodymowo – jagowym, gdzie po jednorazowej aplikacji uzyskała 100% efektu. Zabiegowi towarzyszy zimny powiew powietrza aby troszkę znieczulić naczynko. Nie ma żadnych powikłań.

2016-01-04 11:08:21 autor jagodamalina

Nawet o tym nie wiedziałam, super informacja.

Re: Cera naczynkowa.

Mam cerę naczynkową i długo miałam problem z zaczerwienieniami na twarzy zwłaszcza zimą i żeby się ratować przeczytałam "kilometry" artykułów, porad i wypróbowałam "kilogramy" kremów aż w końcu się udało dlatego stwierdziłam że podzielę się z Wami skoro mi pomaga to mode komuś też a zwłaszcza że wiem jaki ten problem jest uciążliwy, do sedna byłam na jakich eko targach multum wystawców były też kosmetyki  na jednym z stoisk mam mi powiedział że jego krem z propolisem powinien mi pomóc na cerę naczynkową i inne przebarwienia na twarzy bo miałam takie ciemniejsze plamy no i kupiłam ten krem z propolisem mnie był za tani bo u konkurencji jak później sprawdzałam są tańsze ale mają niższą zawatrość propolisu więc stwierdziłam że te 30 zł mogę dać i faktycznie działa MEGA!!! Już po tygodniu smarowania na noc były różnice, stosuje go coś ponad rok w większą bądź mniejsza częstotliwością się zawsze parę razy w tygodniu i naczynka są mnie widoczne a te przebarwienia wyrównały się z barwą skóry. Dla mnie ten temat jest rewelacyjny jak by ktoś chciał spróbować to podpinam link firma nazwa się  usunięto reklamę

Re: Cera naczynkowa.

Niverosin też niedrogi, u mnie się bardzo dobrza sprawdza. No i oprócz kremu można też stosować tabletki, zawsze to silniejsze działanie od środka i z zewnątrz.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: