Re: Cera naczynkowa.

  • 2015-09-27, o 02:54
  • 46
  • 14 132
  • 33
  • 37

Re: Cera naczynkowa.

Kremy z Evree ostatnio robią szał i rzeczywiscie sa dobre

Z aa

ziaja nie ma zbyt dobrych produktow

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cera naczynkowa.

Dużo się mówi na temat tego typu cery, gdyż łatwa w pielęgnacji ona nie jest. Z cerą naczynkową warto poradzić się kosmetyczki, gdzie np. siostrze w Mojej Estetyce w Rzeszowie odradzono na chwilę obecną laser, gdyż cierpi na chorobę żył i trzeba poczekać aż się wyleczy. Natomiast laser ten u koleżanki zniwelował "czerwone niteczki". Mowa o laserze neodymowo – jagowym, gdzie po jednorazowej aplikacji uzyskała 100% efektu. Zabiegowi towarzyszy zimny powiew powietrza aby troszkę znieczulić naczynko. Nie ma żadnych powikłań.

Re: Cera naczynkowa.

Chyba do kosmetyczki idź 

Re: Cera naczynkowa.

Dużo się mówi na temat tego typu cery, gdyż łatwa w pielęgnacji ona nie jest. Z cerą naczynkową warto poradzić się kosmetyczki, gdzie np. siostrze w Mojej Estetyce w Rzeszowie odradzono na chwilę obecną laser, gdyż cierpi na chorobę żył i trzeba poczekać aż się wyleczy. Natomiast laser ten u koleżanki zniwelował "czerwone niteczki". Mowa o laserze neodymowo – jagowym, gdzie po jednorazowej aplikacji uzyskała 100% efektu. Zabiegowi towarzyszy zimny powiew powietrza aby troszkę znieczulić naczynko. Nie ma żadnych powikłań.

2016-01-04 11:08:21 autor jagodamalina

Dobrze wiedzieć 

Re: Cera naczynkowa.

Może faktycznie laser byłby najlepszym rozwiązaniem :^) Muszę sprawdzić w necie- poszukać jakiejś dobrej kliniki w moim rejonie, która spacjalizuje się w tym temacie, poczytam, zobaczę i przemyślę, i spróbuję ...:)

Re: Cera naczynkowa.

kosmetyczka pomoze

Re: Cera naczynkowa.

Wydaje mi się, że lepiej najpierw do kosmetyczki warto się udac

Będzie Ciężko kremem
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: