Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

  • 2012-02-09, o 00:30
  • 54
  • 35 848
  • 31
  • 43

Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Dziewczyny ratunku od jakiegos czasu moj nos zrobil sie strasznie czerwony CO POMOZE (mam cere tlusta,bardzo wrazliwa-naczynkowa) PROSZE POMOZCIE DORADZCIE COS ,bo juz nie moge

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

hmm..Aiszko ,ty to sie masz...współczuje Tobie ,bo z zakladanych tematów wnioskuje ,że masz strasznie problematyczna cere..w dodatku teraz ten nos..hmm..a nie masz na nosie po bokach popekanych naczynek??nie wiem,czy Ci pomoge,ale znalazlam taki oto fragment:

http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/ ... s/19171/1/

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Katy, a czy znasz jakiś krem (sposób) na powieki wzmacniający naczynka? Jak oglądam te wszystkie filmiki z makijażami to zazdroszczę Monice i innym dziewczynom ładnych powiek. Moje są pokryte siateczką naczynek poza tym skóra jest cienka i wiotka. Co radzisz?

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

hmm..Aiszko ,ty to sie masz...współczuje Tobie ,bo z zakladanych tematów wnioskuje ,że masz strasznie problematyczna cere..w dodatku teraz ten nos..hmm..a nie masz na nosie po bokach popekanych naczynek??/

katy24-24

Niestety masz skore problematyczna i nie moge sobie z tym poradzic... a bylam u wielu dermatologow,stosowalam pare rzeczy dlatego pytam moze ktos podsunie pomysl z czyms skutecznym i w koncu pomoze mi to...... Tak mam po bokach nosa przy nasadzie w- dolku przy nosie skora jest bardzo zaczerwieniona i po jednej stronie jest widoczne jedno male naczynko

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Katy, Moje są pokryte siateczką naczynek poza tym skóra jest cienka i wiotka. Co radzisz?

Balbina

Dokladnie ja tez mam to samo.... Cieniutka przezroczysta skora pod oczami-cienie i powieki przeswitujace zylkamiJak u NIEMOWLECIA Dziewczyny co POMOZE SKORZE CIENIUTKIEJ PRAWIE PRZEZROCZYSTEJ??

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Ja mam taką skórę na powiekach,mi pomogły kremy na pogrubienie skóry a co do naczynek bo niestety mam je na polikach , nosie i powiekach to pomogła mi seria kosmetyków FlosLek,naprawdę polecam,nie są drogie,a może i tobie pomogą

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Czaswrócićnaziemię, to bardzo ciekawe co piszesz, pierwszy raz dowiaduję się o kremach na pogrubienie skóry. Od razu zaczęłam googlować i dowiedziałam się, że działanie takie mają kremy z retinoidami np. Avene i Anthelios Dermo-pediatrics Lait Ecran SPF60 z LaRoche-Posay. I tu już bardziej się zwrócę do Aiszki:
Oba są przeznaczone dla cery naczynkowej i do stosowania na całą twarz.
Kosztują podobnie, bo pięćdziesiąt parę złotych.
Zawierają wysokie filtry (Avene 25, LaRoche 60).
Pierwszy pozostawia biało-różową powłokę i jest raczej mniej lubiany niż ten drugi, który ponoć jest przyjemniejszy w użyciu.
Osobiście trochę się krzywię na cenę ale myśl, że moje powieki przestaną być przezroczyste a odwieczne cienie pod oczami znikną jest dużym argumentem.

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

kochane, problemów z naczynkami nie mam ,ale jezeli ktos ma cere naczynkową ,cienką,delikatną,to na pewno powienien uzywac kremow ,ktore ją POGRUBIĄ..W JEDNYM Z WATKOW ,BYL TEMAT PORUSZANYCH kremow na naczynka..nie pamietam ktory to byl watek-->>postaram sie go znalesc...ale do rzeczy...na skrzydelkach nosa,po obu stronach mialam 2 takie czerwone żylki..nie wiedzialam ,ze to byly pekniete naczynka...stosowalam DIROSEAL -FIRMY AVENE ,jest to typowy krem ,taki troszkę tłustawy,zielony akurat na naczynka...smarowalam nim glownie cala twarz(na noc) ,ale z uwagi tego ,ze ten krem zawiera retinaldehyd ,stosowalam glownie przeciwzmarszczkowo..,a ze zlikwidowal przy okazji te 2 zylki ,to fajnie z jego strony.. ogolnie mam bardzo gruba skore ,na powiekach to juz wogole..zuzylam z 2,3 tubki(nie sa to duze tubki -30 ml,ale za to bardzo wydajne)..bylam z niego bardzo zadowolona..co jeszcze ,ten krem leczy rumień ,zapobiega czerwienieniu sie skóry..no ja tak jak mowie,stosowalam na zmarszczki,,w dodatku pieknie ujednolicil kolor skóry,delikatnie ja rozjasniajac..jedyny minus to taki ze jest cholernie drogi,,ja placilam ok.25-30 euro juz nie pamietam za 30 ml....pamietam,ze w jednym z watkow,dziewczyny polecaly rowniez typowe produkty na naczynka z polskiej firmy ZIAJI..I efekty tez byly super..i za to o wieleee ,wieeele tanszy...Balbinko ,co do Ciebie ,,to ja bym TWOJE POWIEKI ,jak i wogóle cale oczka smarowala mascmi ,ktore zawierają WITAMINE A((witamina A wlasnie pogrubia naskórek ,a retinaldehyd to jej pochodna))...ja od jakiegos czasu smaruje twarz,jak i czasami dlonie MASCIA z witamina A,..o tych masciach tez juz pisalam w innym watku...przypomne tylko,ze s niedrogie(okolo 3.50 ) zalezy jaka apteka w polsce..i bardzo skuteczne...do niedawna mialam masc ochronna z wit.A firmy HASCO <<---- BARDZO TRESCIWA ,tlusta masc .ktora rowniez zauwazylam ze rozjasnia skóre,.moje odczucia sa takie ze jet to masc ,ktora bardziej natluszcza niz nawilza..ja ja uwielbiam ,po kuracji retin-A to moj number 1.Druga masc--masc ochronna z wit.A firmy Oceanic o zapachu cytrynowym,,bardzo szybko sie wchlania i jest raczej nawilzajaca wg mnie anizeli natluszczajaca..i teraz niedawno mama mi wyslala masc (tej nie znalam<<<----masc z wit.A ,retinoli palmitas tak sie nazywa, i ta to juz wogóle tłustosc...i tej to juz nie lubie ,,jak smalec tłusta doslownie...masci typowe z wit.A ,na pewno pogrubia naskorek,skora nie bedzie taka przezroczysta i cienka..i sa niedrogie..na pewno mozna na noc smarowac i w dzien..o ile Diroseal stosuje sie na noc,,to w dzien ,jakis filtr UV ,zeby nie powstaly przebarwienia ..ale zwroccie uwage na ziaje.ja tutaj nie mam dostepu do tych polskich kosmetykow ,,a jezeli juz cos znajde ,,to bardzo okrojoną ofertę. ..

o mam ten wątek:

post3343.html#p3343

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

Kochana Katy 24-24 ja rowniez nie mam dostepu do polskich kosmetykow ale zachecilas mnie na znalezienie jakies dobrej masci z wit A-na pogrubienie naskorka wokol oczu-cienie-dolki pod oczami az przez nie widac zylki niebieskie

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

AISZKO STOP STOP...przeczytaj dokladnie co napisalam...ten z avene triacneal (kiedys diacneal)i ten drugi nie sa, na pekniete naczynka.... ..JA MIALAM DIROSEAL..i to on jest typowym retinaldehydem na naczynka ,na roznego rodzaju rumienie ,gdy skora sie szybko czerwieni i przeciwzmarszczkowy...tutaj dostepnym kremem z retinaldehydem jest wlasnie firma avene-diroseal i dlatego na niego sie zdecydowalam i stac mnie bylo na niego ,nawet gdybym miala wydac te 30 euro..ja zuzylam 3 tubki i bylabym go dalej stosowala ,ale chcialam silniejszą postac retinaldehydu przeciwzmarszczkowo i dostalam na recepte RETIN-A.
Skóra z peknietymi naczynkami nie moze za bardzo stosowac retinoidów tych silnych,nad kwasami tez bym sie zastanawiala..ale diroseal moge ci smialo polecic ,nawet na cala twarz...witaminy a rodzinka mi sle z polski..co do masci z witamina A to nna bank nie dostaniesz w irlandii ,nie wiem jak w innych krajach uni..oni nawet nie wiedza ze mozna kupic masc z wit.A..zawsze odsylali mnie na półki z kremami z wit.A,E a to nie to samo co ta ochronna masc..

Re: Ratunkuuuuuuuu Czerwony nos!!!!!

dowiedziałam się, że działanie takie mają kremy z retinoidami np. Avene i Anthelios Dermo-pediatrics Lait Ecran SPF60 z LaRoche-Posay. IOba są przeznaczone dla cery naczynkowej i do stosowania na całą twarz.
Pierwszy pozostawia biało-różową powłokę i jest raczej mniej lubiany niż ten drugi, który ponoć jest przyjemniejszy w użyciu.
Osobiście trochę się krzywię na cenę ale myśl, że moje powieki przestaną być przezroczyste a odwieczne cienie pod oczami znikną jest dużym argumentem.

Balbina

Mi bardziej pasuja kosmetyki LaRochePosay sa lzejsze dla skory ,a wiadomo skora tlusta,naczynkowa nie lubi obciazenia-wtedy sie buntuje

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: