Radosna twórczość Balbiny

  • Temat zamknięty
  • 2012-02-19, o 15:06
  • 35
  • 14 424
  • 8
  • 12

Re: Radosna twórczość Balbiny

Dodałam 2 makijaże ale mi rozsiało na dwie strony. Jeśli więc ktoś jest zainteresowany zapraszam do obejrzenia fioletowego makijażu wieczorowego na poprzedniej stronie

Re: Radosna twórczość Balbiny

Bardzo ładne makijaże Balbino - nie za intensywne - idealne dla Twojej delikatnej urody ps. na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej - kobieta kameleon z Ciebie ;p

Re: Radosna twórczość Balbiny

Ten fioletowy makijażyk na wieczór poprostu idealnie pasuje do Ciebie Balbino ślicznie wydowbywa błękit oczu

Ciesz się pięknym dniem wkońcu jest ich tak nie wiele...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Radosna twórczość Balbiny

...i makijaż żółty

Balbina

delikatne takie wiosenne:)

Re: Radosna twórczość Balbiny

Oba makijaże mi się podobają. Są takie wiosenne i delikatne. Faktycznie na każdym zdjęciu wyglądasz inaczej:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Radosna twórczość Balbiny

ten zolty jest super:)kradne pomysl

Re: Radosna twórczość Balbiny

Super Fioletowy bardzo mi się podoba

http://historiawlosow.blox.pl/html

Re: Radosna twórczość Balbiny

Przedstawiam Wam dwa nowe makijaże fioletowy na wieczór i żółty na dzień. Nie zrażajcie się proszę moimi minami, na uśmiechniętych zdjęciach mrużę oczy i mniej widać makijaż

Balbina

slicznyy...pasuje TObie rózykk..masz super brwi,,wlasnie cos takiego planuje zrobic ..

Re: Radosna twórczość Balbiny

Serdecznie Wam dziękuję za wszystkie pochwały, to naprawdę budujące i mobilizujące do dalszych eksperymentów A z tym różnym wyglądaniem to może chodzi o kąty robienia zdjęć albo jeszcze rosnę
Katy, brwi mi rosną dość swobodnie, czasem sobie przypomnę, żeby wyrwać jakieś niesforne kłaczki Myślę, że żeby nadać nowy kształt przydałoby się zostawić je do całkowitego odrośnięcia i wtedy rzeźbić

Re: Radosna twórczość Balbiny

woooow jakie ladne nowe zdj na awatarze:)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: