Pytanko

  • Temat zamknięty
  • 2010-08-25, o 23:26
  • 5
  • 4 714
  • 0
  • 3

Pytanko

Droga kochana Nasza LadyMakeup!!!

Mam pytanie. Robiąc makijaże pokazujesz jakich kosmetyków uzywasz do jego wykonania.Przyznam że baaaaardzo chętnie obejrzałabym tzw recenzje innych kosmetyków np. jak i czym pielęgnujesz swoja twarz, jakie produkty polecasz. Może coś o pędzlach, a może o kremach, pilingach. Wiem że jesteś Lady MAKE UP ale na pewno tez masz dużo wiedze o kosmetykach do całego ciała (Balsamy, odżywki, może jakies samoopalacze a może cos do włosów czy paznokci). A może(o ile była bys chetna na tego typu recenzje) warto by było zrobić osobny dział na Twojej stronie własnie z takimi filmami.

Wiem wiem, dużo wymagam ale co ja zrobie ze lubie Twoje filmiki Myśle że wielu osobom w ten sposób bys pomogła doradziła. Sama nie wiem czasem co kupić. Czy warto wydac wiecej pieniedzy czy może wystarczy kupic coś taniego a dużo lepszego od drogich markowych odpowiedników. Na youtubie jest dużo dziewczyn robiacych takie recencje ale nie oszukujmy sie przeciętna Polka nie ma tyle pieniedzy zeby w swojej kosmetyczce mieć kosmetytki po kilkaset zł za sztuke. Nie zrozum mnie źle! W swoich filmikach czesto pokazujesz normalnie dostępne kosmetyki które nie mają wygórowanych cen. I za To na prawde bardzo Cie cenie bo wiele osób może korzystac wtedy z Twoich rad i filmików.

Może warto zastanowic sie nad tymi recenzjami. Oczywiście jesli tylko chcesz Jesli o mnie chodzi bardzo była bym tym zainteresowana!

Prosze o jakaś odpowiedź

pozdrawiam bardzo gorąco!!!

PS. ostatni makijaż- pomarańczowo-bakłażanowy- był zapierający dech!! buźka

Re: Pytanko

Dzięki Marzenko za pomysł myślę, że na pewno z niego skorzystam jeśli chodzi o produkty jakie stosuje do pielęgnacji twarzy to taki filmik juz jest - http://www.ladymakeup.pl/porady/jak-dbac-o-cere/ co do pędzli to ostatnio używam polskiej produkcji z firmy Maestro - na tyle jestem z nich zadowolona, że postanowiłam zacząć je oferować na moim blogowym sklepie

Jestem otwarta na wszelkie propozycje - proszę dziel się ze mną nimi - na pewno z któregoś skorzystam
ps. Dzięki za aktywny udział na forum

Re: Pytanko

Ale fajnie że podoba Ci sie moja propozycja jesli tylko coś przyjdzie mi do głowy to dam znać.Lubie Twoje filmiki i mysle że warto żebys sie rozwijała w tym kierunku bo masz talent

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pytanko

Dzięki za b. miłe słowa

Re: Pytanko

mam pytanie... Co mogę zrobić jeśli moja skóra na twarzy schodzi a wychodzę z domu na spotkanie z przyjaciółkami albo na imprezę ? I jak najlepiej ukryć przebarwienia na twarzy oraz strupy po krostkach ?:> Coco :*

Re: Pytanko

Ja proponuje pelling ale delikatnie bo od zbyt mocnego może być tylko gorzej, potem krem nawilżający i jesli jest ok i nie malujesz sie bardzo na codzień to wystarczy jeśli chcesz to jeszcze zamaskowac to korektor i podkład (tylko że jakiś matujący może uwidocznić suche, łuszczące sie miejsca wiec może jakiś bardziej nawilżający).Co do przebarwień to myśle że możesz zrobic to samo co wyżej napisane tylko ja bym w tych bardziej zaczerwienionych miejscach dodała wicej (punktowo) korektora. Aha i uważaj żeby te miejsca z krostkami nie rozświetlać (podkładem z drobinkami, bronzerem z połyskiem czy rozświetlaczem) bo to tylko jeszcze bardziej uwidoczni nierówności.
Jakbys miała wiecej czasu to można w ciągu dnia zrobic jakąś maseczke (kupioną lub zrobić np. z ogórka i cytryny) która zredukuje przebarwienia.

pozdrawiam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: