Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

  • 2012-08-26, o 01:28
  • 27
  • 11 830
  • 20
  • 25

Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

Witam Pani Moniko ,mam pytanie odnosnie ,cieni do powiek z pani sklepu ,a dokladnie cieni Make Up Atelier ,paletki, a brzmi ono: Ktora paletka cieni ktory numer? posiada brazy,zarowno jasne ,srednie Ale zeby byly one w chlodnej tonacji?(najlepiej maty) ?Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

ja zastanawialam się jakis czas temu nad tym którą paletkę cieni z MAP bym wybrała i do tej pory nie wiem.byc może spowodowane jest to tym że  z reguły w wiekszości tych paletek są tylko dwa kolory które mi sie podobają reszta niekoniecznie wiec kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu że lepiej sobie samemu skompletować paletkę z wyłącznie takimi cieniami jakie nam sie będa podobały i będziemy miały pewność że je zuzyjemy.

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

ja zastanawialam się jakis czas temu nad tym którą paletkę cieni z MAP bym wybrała i do tej pory nie wiem.byc może spowodowane jest to tym że  z reguły w wiekszości tych paletek są tylko dwa kolory które mi sie podobają reszta niekoniecznie wiec kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu że lepiej sobie samemu skompletować paletkę z wyłącznie takimi cieniami jakie nam sie będa podobały i będziemy miały pewność że je zuzyjemy.

2015-08-03 20:59:43 autor monika212121

Też zazyczaj tak mam, że podobają mi sie 2 kolory, dlatego właśnie nie kupuję paletek bo nie lubię jak mi się coś niepotrzebnie marnuje :)

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

ja zastanawialam się jakis czas temu nad tym którą paletkę cieni z MAP bym wybrała i do tej pory nie wiem.byc może spowodowane jest to tym że  z reguły w wiekszości tych paletek są tylko dwa kolory które mi sie podobają reszta niekoniecznie wiec kolejny raz utwierdziłam się w przekonaniu że lepiej sobie samemu skompletować paletkę z wyłącznie takimi cieniami jakie nam sie będa podobały i będziemy miały pewność że je zuzyjemy.

2015-08-03 20:59:43 autor monika212121

Też zazyczaj tak mam, że podobają mi sie 2 kolory, dlatego właśnie nie kupuję paletek bo nie lubię jak mi się coś niepotrzebnie marnuje :)

2015-08-03 21:59:25 autor KamiluŚkaa

podzielam zdanie

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

paletki dobra rzecz jak ktos kogoś maluje albo lubi eksperymentowac z makijażem ,do takich dziennych makijaży lepiej samemu skomponowac paletke

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

coś w tym jest bo z reguły nie ma chyba na świecie choc jednej palety która kolorami podpsowała by każdemu

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

Ja zauważyłąm, że mimo gotowych paletek to i tak częściej sięgam po te, które sama skomponowałam. TAk, o Inglocie mówię. 

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

chyba nie istnieje paletka idealna

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

Fajnie skompletowania jest paletka 9 shades z Gosha, są 3 warianty kolorystyczne

Każdy ma swoje ulubione kolory, a firmy różnie ne wkładają

Re: Pytanie do Pani Moniki ;) LADYMAKEUP

sama myślę nad tym, którą paletkę MAP kupić na początek. Chyba zdecyduję się na T22, wydaje mi się najbardziej uniwersalna...

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: