Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

  • 2012-01-26, o 13:15
  • 26
  • 10 538
  • 17
  • 23

Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

hej chciałam się dowiedzieć od Was Kochane kobiety o kosmetyki firmy kreolan. Czy używałyście czy znacie i jakie efekty?

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

Cześć
Ja pracuję na Kreolanie i jestem z niego bardzo zadowolona, ale nie ukrywam, że jest to troche "wymagająca" marka - trzeba nauczyć się z nich korzystać...ale po kolei:
korektory - są super - bardzo dobrze kryją, bardzo długo się trzymają i łączą z podkładami/fluidami innych marek. Ich różne odcienie pozwalają dobrać kolor tak by były niewidoczne i użyte do wszystkich partii ciała - zarówno na pryszcze, przebarwienia, jak i do rozjaśniania np. pod oczy ale trzeba uważać by nie przesadzić z ilością - są mocno kryjące, ciężko się je zdejmuje i mogą wejść w zakamarki podkreślając zmarszczki.
Cienie do powiek - są mega trwałe i piękne, można je nakładać zarówno na sucho jak i na mokro, nie osypują się, pięknie się ze sobą łączą przez co można uzyskać fantazyjne barwy, pięknie opalizują, jeszcze zależy od ich modelu - niektóre sa lepsze, inne gorsze pod względem intensywności barw, ich nasycenia ale ogółem są super... jednak można kupić równie dobre cienie, a tańsze (np. Inglot jest marką moim zdaniem nie docenianą a naprawdę super)
I w końcu puder transparentny - jest super Utrwala makijaż, matuje i jest zupełnie przezroczysty, ale tu trzeba uważać przy suchej cerze.
Jednym słowem warte swojej ceny, ja pracuje z nimi przy każdym rodzaju makijażu - polecam

zapraszam do współpracy

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

Czy uzywalas moze cieni z tej paletki (chodzi mi o róże) : http://www.ladymakeup.pl/sklep/kryolan- ... cieni.html
Wiem z doswiadczenia ze w zakresie tej samej marki sa lepsze i gorsze cienie (np. Inglot - niektore super a inne beznadziejne, choc z tej samej serii).

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

ja mam te: http://kryolan.com/en/index.php?mnu=32& ... =147&rel=1

zapraszam do współpracy

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

kosmetyki kryolan super

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

Nie miałam jeszcze nic tej firmy ale zastanawiam się nad kmuflażami :)

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

czytam dużo dobrego, ale póki co sama się na nic nie zdecydowałam, po głowie chodzi mi kółeczko, ale ciągle myślę

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

Kurczę trochę kaski trzeba wydać ale opinie naprawdę są dobre na temat tej marki. Ja poluje na utrwalacz

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

mnie jakos ta fimna az tak nie interesuje

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

KREOLAN?

Re: Pytanie do Ladymakeup KREOLAN

Podobno jest dobry, ale jeszcze nie miałam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: