Puder sypki

  • 2012-01-31, o 11:35
  • 33
  • 10 661
  • 21
  • 31

Puder sypki

Witam

Chcę kupić puder sypki marki Kryolan, ale nie wiem który odcień wybrać TL9 czy TL11.
Używam podkład Revlon ColorStay 180 Sand Beige. Będę wdzięczna za pomoc.

Re: Puder sypki

Ja również używam Revlon colorstay 180 i jeśli chodzi o puder transparentny marki Kryolan to idealny będzie TL9, TL11 zdecydowanie za jasny.

Re: Puder sypki

Hej !
Ja też postanowiłam kupić sobie puder transparentny z Kryolana.Tyle,że mam problem z doborem koloru
Może mi coś podpowiecie? Bo waham się między TL1 aTL11.Dodam tylko,że jestem strasznym bladziochem i bardzo ciężko jest mi dobrać odcień podkładu,bo większość najjaśniejszych odcieni ma różowatą poświatę a ja nie chcę wyglądać jak świnka Piggy W związku z tym mieszam Max Factor Lasting Performance nr 102 Ivory Beige z najjaśniejszym Dermacolem (oczywiście odrobiną tego ostatniego,bo jest bardzo napigmentowany) i nie mam czym tej mojej buźki przypudrować,bo pudry sypkie,które do tej pory stosowałam różowiły albo przyciemniały mi twarz i różnica pomiędzy szyją a twarzą była bardzo widoczna Nie opalam się w ogóle ze względu na liczne znamiona(posiadam 112 pieprzyków na ciele z czego 9 na twarzy ) mam ciemne włosy i trochę trupio wyglądam ale cóż-taka moja uroda.Dlatego proszę o pomoc w doborze koloru pudru z Kryolana.
Aha,czy odcień najjaśniejszy TL1 bieli twarz? Czytylko matuje nie zmieniając koloru?
Proszę o pomoc

PoProstuAga

Re: Puder sypki

ja polecam transparentny- jest uniwersalny bo nie bieli twarzy:) jest niewidoczny

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Puder sypki

ja też polecam Tl1, aczkolwiek Tl 11 to też popularny odcień

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Puder sypki

kryolan rzeczywiście ma bardzo fajny wybór kolorystyczny

Re: Puder sypki

kryolan rzeczywiście ma bardzo fajny wybór kolorystyczny

2015-09-04 15:17:01 autor monika212121

Ja nie miałam jeszcze tego pudru ale bardzo mnie kusi :)

Re: Puder sypki

Mnie również kusi ten puder :)

Re: Puder sypki

Kolorystyczny? A on czasem nie zrobi za bardzo maski w porównaniu do transparentnego?

Re: Puder sypki

Kolorystyczny? A on czasem nie zrobi za bardzo maski w porównaniu do transparentnego?

2015-09-17 12:19:19 autor riley

Nie powinien, jeśli nakłada się go z umiarem. Transparentny też może zrobić maskę :)

Re: Puder sypki

ben nye jest świtny,no i bardzo duzy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: