Puder matujący do zdjęć - biała twarz

  • 2017-10-29, o 19:02
  • 26
  • 25 644
  • 14
  • 15

Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Hej dziewczyny! Możecie polecić jakiś dobry puder matujący do skóry tłustej, abym mogła uniknąć efektu białej twarzy? :( Aktualnie używam pudru sypkiego z paese, aczkolwiek przez niego na zdjęciach z fleszem mam całą biała twarz. Pomocy :)!
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Ostatnio testuję z Wibo "Fixing Powder". To sypki puder, półtransparentny. Jak na swoją cenę, to wg mnie jest bardzo dobry. Niestety nie wypowiem się za bardzo jak wychodzi na zdjęciach, ale na żywo, niezaleznie od oświetlenia, nie zauważyłąm jakiś niepożądanych efektów.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Co do "Fixing Powder" z Wibo to u mnie szybko cera zaczyna się ponownie błyszczeć i muszę ponownie go zaaplikować by uzyskać efekt matowej cery. Może spróbuj ryżowego z Ecocery? Na zdjęciach powinien wyjść dobrze. Choć z bliska i na żywo widać u mnie taki nieestetyczny pudrowy efekt :/

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

No ja testuje teraz ryzowy i cos on slabo to sebum wchlania, przez co zaraz na zdjeciach i tak sie swiece. Jaki puder poradzicie wlasnie pod typowe sesje zdjeciowe i aby trzymalo to troche na dluzej niz zwykle? Kryolan Fixing Powder czy cos innego?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Może to nie wina pudru tylko podkładu ze zbyt dużą ilością filtrów w składzie? Używałam często ryżowego z Paese i nie zauważyłam takiego efektu :)

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Ecocera puder ryżowy

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Hej dziewczyny! Możecie polecić jakiś dobry puder matujący do skóry tłustej, abym mogła uniknąć efektu białej twarzy? :( Aktualnie używam pudru sypkiego z paese, aczkolwiek przez niego na zdjęciach z fleszem mam całą biała twarz. Pomocy :)!
2017-10-29 19:02:25 autor Amante

Może nakładasz zbyt dużą ilość pudru? Ja również go używałam i miałam zdjęcia, ale skóra nie była wybielona. 

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Może spróbuj pudru transparentnego Tokyo z Bikora? :) Nie robi efektu maski i ładnie wpasowuje się w kolor skóry. Na zdjęciach też wygląda bardzo naturalnie :) 

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

ja uzywam pudru z maca i nie mam takiego problemu

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Może to nie wina pudru tylko podkładu ze zbyt dużą ilością filtrów w składzie? Używałam często ryżowego z Paese i nie zauważyłam takiego efektu :)

2017-10-30 14:06:31 autor

 

Używam Loreal Infallible matte, nic nie wyczytałam o filtrze w nim :(
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Ogólnie flesz może tak działać. Spróbuj robić jak najwięcej zdjęć w naturalnym świetle, albo do flesza aparatu przyłożyć białą kartkę, która trochę odbije i rozproszy światło :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: