Puder matujący do zdjęć - biała twarz

  • 2017-10-29, o 19:02
  • 26
  • 25 642
  • 14
  • 15

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Właśnie moim największym problemem, ale też i kompleksem jest to, iż na zdjęciach z wszystkich imprez mam biała twarz przez flesz, a moje koleżanki nie :D
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Amante musisz wybrac podklad bez SPF i puder jakis transparentny, bo tak to faktycznie twarz bedzie ciagle biala na fotkach. Dziewczyny czy Kryolan Anti Shine faktycznie fiksuje na dluzej?

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Polecicie jakiś fajny podkład kryjący do skóry tłustej bez filtra? Aktualnie używam Revlon Colorstay oraz Loreal infallible matte 24. Myślę też aby zakupić puder sypki z kryolan :) Przeczytałam właśnie niedawno, że za biała twarz odpowiada też krzemionka w produkcie
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

No wlasnie, krzemionka, Bo jak sie uzyje pudru bez niego to twarz jakos normalnie wyglada, ale u mnie te pudry zbyt dlugo nie matuja i sie swiece za bardzo na zdjeciach. Dlatego tez myslalam nad zakupem tego pudru z kryolana bo podobno tutaj jest to top hit nr 1 :)

Dziękuję wszystkim za rady! :) Niestety na sylwestra nie pójdę z białą kartką hahahahahahah :D
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Myślałam, że chodzi o zdjęcia, do których się specjalnie przygotowujesz ;) Napisałam jak to widzę z fotograficznego punktu widzenia :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Myślałam, że chodzi o zdjęcia, do których się specjalnie przygotowujesz ;) Napisałam jak to widzę z fotograficznego punktu widzenia :) 

2017-11-10 18:10:08 autor GosiaK01

 

Nie, chce uniknąć efektu flashback jak rok temu na sylwestrze, bo aż mi było wstyd, że wszystkie dziewczyny wyglądały normalnie na zdjęcia a ja jak jakiś wampir i tapeciara :/
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

puder mineralny annabelle, bardzo dobrze sie trzyma na buzi i nie powoduje efektu trupiej twarzy na zdjęciach, nie warto tez przesadzac z iloscia makijazu oraz kolor dobrac do skóry, nie jasniejszy

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Dziękuję bardzo za wszystkie rady u opinie :)
K.K.

Re: Puder matujący do zdjęć - biała twarz

Jz używam rimmel stay matte
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: