Puder idealny poszukiwany!

  • 2016-07-31, o 19:37
  • 94
  • 30 871
  • 64
  • 61

Re: Puder idealny poszukiwany!

Ja byłam dzisiaj w rossmanie i widziałam za niecałe 50 zł w sumie to kupiłam no :D Testowałam od razu w domu bo bym nie wytrzymała i jest boski, Jak pięknie się mieni <3 Dzięki dziewczyny, że mi go poleciłyście. Zabawy z nim mam co nie miara.

Re: Puder idealny poszukiwany!

najlepszy puder jest oczywiści z revlonu :) Każdy moż dobrać idealny odcień. Ponadto moim ulubionymi jest takze Astor Perfect Stay oraz Lumene :) Pozdrawiam usunięto reklamę

 

Wiola 25 lat, interesuje się wizażem,

Re: Puder idealny poszukiwany!

ja go mam i bardzo sobie chwalę, bo o tym mowa, tak? Fajnie rozświetla, nie osypuje się, jestem zadowolona.

2016-08-26 23:54:11 autor hunny

Właśnie o tym z Loreal'a pisałam, gdzie go kupiłaś? I ile kosztował? :) 

2016-08-31 21:06:43 autor LipStick

Ja akurat kupowałam w Hebe, ale na pewno jest też w rossmannie. W sumie wszędzie tam, gdzie są kosmetyki Loreal. Cena w granicach 50 zł, jak już Wisienkowa napisała.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Puder idealny poszukiwany!

Ale cena i tak dobra. Bo już widzę,że wystarczy na długo. I za taki efekt jaki robi to mogłabym dać nawet więcej :D

Re: Puder idealny poszukiwany!

u mnie super sprawdza się puder mineralny z Annabelle minerals,pod podkład nakłądam primre dzieki któremu makeup utrzymuje się jeszcze dłużej.

Re: Puder idealny poszukiwany!

Zaciekawił mnie ten puder z Loreala. Powiem wam, że nie robiłam jeszcze strobingu, ale chętnie spróbuję czegoś nowgo. Pozostaje mi tylko wybrać się na zakupy. :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Puder idealny poszukiwany!

A polecicie coś nieprasowanego? Bo te prasowane podobno mają jakąś extra chemię :(

krzemionka zdecydowanie

Re: Puder idealny poszukiwany!

Ja uzywam sypki z Hean, z tym że tylko na obszar pod oczami, gdyż ja potrzebuję się dobrze zmatowić :P Ale w tej roli sprawdza się świetnie.

Re: Puder idealny poszukiwany!

Polecam puder L'oreal True Match

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: