Przyspieszacz opalania

  • 2022-07-22, o 13:18
  • 19
  • 1 162
  • 10
  • 10

Przyspieszacz opalania

W tym roku nie miałam okazji się jeszcze opalać. Najpierw szpital, od jakiegoś czasu rekonwalescencja w domu. W sierpniu już będę mogła zażyć odrobinę kąpieli słonecznej, stąd moje pytanie: czy możecie polecić mi dobry przyspieszacz opalania? Kiedyś używałam z Bielendy, na pewno przeszło 10 lat temu i był genialny. Niestety już go nie produkują. Nie lubię leżeć na słońcu ale jestem strasznie blada i odrobinę koloru chciałabym złapać :D

Re: Przyspieszacz opalania

A rozważałaś czasami zastosowanie balsamów brązujących do ciała albo samoopalaczy do ciała i twarzy? To fajne rozwiązanie właśnie jak nie chcesz się opalać na słońcu. 

 

A z przyspieszaczy do opalania to polecam ci ten z Lirene - karotenowy olejek plus ma SPF10. No i cena na te czasy też nie wygórowana. 

https://www.ladymakeup.pl/sklep/Lirene-PRZYSPIESZACZ-OPALANIA-karotenowy-olejek-SPF10-150-ml.html

Re: Przyspieszacz opalania

Bardzo lubię ten olejek no i dodatkowo ma spf :)

Re: Przyspieszacz opalania

Ja właśnie testuję przyspieszacz. Pierwszy raz mam tego typu produkt i szczerze jestem zachwycona. Wczoraj leżałam na słońcu godzinę a efekt był porównywalny z kilkoma godzinami normalnego opalania. Firma nazywa się byrokko, balsam (wlaściwie to bardziej olejek bo formuła jest dość tłusta) niestety nie należy do najtańszych ale po efekcie przestałam żałować;) Mam tylko nadzieję że będzie jeszcze kilka słonecznych weekendów bo niestety w tygodniu pracuję i nie mam czasu na opalanie ;(

Re: Przyspieszacz opalania

Ja właśnie testuję przyspieszacz. Pierwszy raz mam tego typu produkt i szczerze jestem zachwycona. Wczoraj leżałam na słońcu godzinę a efekt był porównywalny z kilkoma godzinami normalnego opalania. Firma nazywa się byrokko, balsam (wlaściwie to bardziej olejek bo formuła jest dość tłusta) niestety nie należy do najtańszych ale po efekcie przestałam żałować;) Mam tylko nadzieję że będzie jeszcze kilka słonecznych weekendów bo niestety w tygodniu pracuję i nie mam czasu na opalanie ;(
2022-08-08 11:52:53 autor ogk

Nie słyszałam o takiej firmie. A ja wczoraj leżałam trochę na słońcu i było tak upiorne, że przypiekłam się na czerwono :( Co ciekawe, nigdy w życiu nie byłam wcześniej tak spieczona, zawsze na brąz.

Re: Przyspieszacz opalania

Chętnie sprawdzę, co to za przyspieszacz opalania :)

Re: Przyspieszacz opalania

Ja właśnie testuję przyspieszacz. Pierwszy raz mam tego typu produkt i szczerze jestem zachwycona. Wczoraj leżałam na słońcu godzinę a efekt był porównywalny z kilkoma godzinami normalnego opalania. Firma nazywa się byrokko, balsam (wlaściwie to bardziej olejek bo formuła jest dość tłusta) niestety nie należy do najtańszych ale po efekcie przestałam żałować;) Mam tylko nadzieję że będzie jeszcze kilka słonecznych weekendów bo niestety w tygodniu pracuję i nie mam czasu na opalanie ;(
2022-08-08 11:52:53 autor ogk

Nie słyszałam o takiej firmie. A ja wczoraj leżałam trochę na słońcu i było tak upiorne, że przypiekłam się na czerwono :( Co ciekawe, nigdy w życiu nie byłam wcześniej tak spieczona, zawsze na brąz.

2022-08-08 23:18:29 autor marzena84p

Obecne upały to już nie przypominają tego co było jeszcze kilka lat temu. Są one bardziej w stylu tych tropikalnych żarów z nieba i są o wiele bardziej niebezpieczne, silniej i szybciej opalają. Trzeba z nimi uważać i obserwować jak skóra się zachowuje podczas opalania. W twoim przypadku pewnie był potrzebny mniejszy czas na słońcu i było by dobrze. 

Re: Przyspieszacz opalania

Słońce bywa zdradliwe. Czasem niby na dworze nic nie widać, przychodzisz do domu a skóra czerwona. Właśnie od ok. tygodnia jakieś mocne promienie słoneczne miały być, tak czytałam. Widocznie to prawda.

Re: Przyspieszacz opalania

OMG i ja się spieklam mimo zastosowania spf30.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przyspieszacz opalania

Kupiłam ale jeszcze nie przetestowałam

Re: Przyspieszacz opalania

Kupiłam ale jeszcze nie przetestowałam
2022-09-23 17:25:21 autor pawi

Jaki kupiłaś?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: