Przerwy w hybrydach?

  • 2015-10-20, o 21:05
  • 99
  • 44 431
  • 64
  • 70

Przerwy w hybrydach?

Powinno się robić przerwy między robieniem sobie hybryd? 

Kamila.

Re: Przerwy w hybrydach?

Tylko jeśli faktycznie coś dzieje się z paznokciami. W innym przypadku nie ma to większego sensu dla mnie. 

Re: Przerwy w hybrydach?

Ja nie robię, a moje paznokcie są nadal w dobrej formie

Re: Przerwy w hybrydach?

Tylko jeśli faktycznie coś dzieje się z paznokciami. W innym przypadku nie ma to większego sensu dla mnie. 

2015-10-20 21:18:41 autor riley

 

też tak uważam :)

Re: Przerwy w hybrydach?

Myślę że warto czasami dać odetchnąć pazurkom, czy to od hybryd czy od zwykłego lakieru :) 

Re: Przerwy w hybrydach?

Nie ma takiej potrzeby, jeśli są właściwie uzupełniane lub zmieniany kolor. Nic złego nie powinno się dziać z paznokciami, no chyba, że ktoś niewłaściwie, regularnie co 3-4 tyg. katuje płytkę paznokcia acetonem. 

Re: Przerwy w hybrydach?

ja czasami robię,ale bardzo rzadko :) jak już to taką 'na noc' kiedy olejuję sobie paznokcie a na drugi dzień robię nową hybrydkę :) mam za dużo kolorów żeby robić przerwy :D

Re: Przerwy w hybrydach?

Teoretycznie nie ma takiej potrzeby, bo po zdjęciu starej hybrydy można nakładac nową od razu, ale w praktyce nie zaszkodzi jeżeli paznokieć odpocznie troszkę od malowania go lakierami :) ja miałam teraz przerwę ok miesiąca, trochę dla regeneracji paznokcia a trochę z własnego lenistwa :)

Re: Przerwy w hybrydach?

To chyba zależy od tego, czy dzieje się coś z paznokciami ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przerwy w hybrydach?

Tak samo jak przerwy w malowaniu paznokci też trzeba

Re: Przerwy w hybrydach?

Śledzę profil Maxineczki na facebooku i ona nie robi przerw ;)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: