Przerwy w hybrydach?

  • 2015-10-20, o 21:05
  • 99
  • 44 435
  • 64
  • 70

Re: Przerwy w hybrydach?

Nie ma takiej potrzeby, jeśli są właściwie uzupełniane lub zmieniany kolor. Nic złego nie powinno się dziać z paznokciami, no chyba, że ktoś niewłaściwie, regularnie co 3-4 tyg. katuje płytkę paznokcia acetonem. 

2015-10-21 09:07:13 autor bozenap

dokładnie:)

Re: Przerwy w hybrydach?

Słyszałam, że Indigo ma bazę proteinową, która całkiem nieźle wzmacnia paznokcie. Miała któraś z Was?

2016-07-11 15:05:47 autor AniaLadyMakeUp

Używam i jestem bardzo zadowolona. Fajnie można utwardzic nią pazurki, podobno nawet przedłużyć ale tego nie próbowałam. Moje klientki uważają, że wzmacniają im się paznokcie od niej. Dodatkowym plusem jest to, że można ją położyć sama (lub z topem) żeby tylko utwardzic jak się nie chce koloru ;) zuzylam już 4 buteleczki i na pewno kupię następna ;)

Re: Przerwy w hybrydach?

Martyneczka a jak ma się baza proteinowa do innych lakierów? Czy będzie współgrała np z lakierami NeoNail czy Semilac?

Re: Przerwy w hybrydach?

Martyneczka a jak ma się baza proteinowa do innych lakierów? Czy będzie współgrała np z lakierami NeoNail czy Semilac?

2016-10-19 12:20:25 autor AniaLadyMakeUp

 

Tez jestem ciekawa:)

Re: Przerwy w hybrydach?

Kiedyś stosowałam lakiery hybrydowe, które uczulały moje paznokcie... teraz zaczęłam malować colorgelami od opi i po problemie, a utrzymują się nawet 3 tyg.

Re: Przerwy w hybrydach?

Ja nie stosuje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przerwy w hybrydach?

ja czasem robie przerwy od hybryd, mimo wszystko daje odpoczac paznokciom :)

Re: Przerwy w hybrydach?

ja jestem zmuszona poprzez niszczoną plytkę, którą odbudowuje trójfazowym systemem regenerującym od opi gel break. Mam nadzieje, że już niedługo paznokcie znowu bedą zdrowe.

Re: Przerwy w hybrydach?

Nie robię żadnych przerw, nic złego nie dzieje się z moją płytka:)

Re: Przerwy w hybrydach?

Ja również nie robię żadnych przerw:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: