Przerwy w hybrydach?

  • 2015-10-20, o 21:05
  • 99
  • 44 376
  • 64
  • 70

Re: Przerwy w hybrydach?

coraz częściej myślę, żeby zrobić przerwę od hybryd. Robię je od grudnia non stop ale boje się, że jak zdejmę to wszystkie mi się połamią :P

2016-04-19 10:28:56 autor AniaLadyMakeUp

ja wlasnie zrobilam sobie przerwe, co prawda tylko tydzien, ale juz zaczynam zalowac, zdążyly mi sie połamac i teraz nie moge ich ładnie zapuscic :( :( i mam pytanko, ostatnio zakupilam nowy lakier, jak go nakładam robią mi się małe pęcherzyki :/ czy ktos mial podobny problem ?

Re: Przerwy w hybrydach?

renia23 mam ten sam problem, zdjęłam hybrydę i postawnowiłam że dam im odpocząć, teraz połamały mi się wszystki paznokcie. i ciągle jakiś się "rwie" do zera. No ale cóż będę musiała czekać aż odrosną i się trochę wzmocnią chociaż dziwnie się czuje z takimi naturalnymi, krótkimi ;p mi też przy niektórych lakierach się zdarzały pęcherzyki i nie wiem czy to kwestia lakieru czy nakładania bo próbowałam różnymi sposobami. zazwyczaj zdarzało mi się to przy Semilacach. 

Re: Przerwy w hybrydach?

o moje paznokcie dba pani Ania, która jest profesjonalistką. Teraz w colorweeks z opi można skorzystać w wybranych salonach kosmetycznych i mieć tanszy bezpieczny mani.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przerwy w hybrydach?

Ja nie robię żadnych przerw od 1,5 roku i jestem zadowolona. Fakt, że jak zdejmuję to w są w opłakanym stanie ale odrazu je robię na nowo i tym samym zakrywam te niedoskonałości. Zwykłym lakierem bym tego nie zrobiła. Ostatnio maluję lakierami z Makear i zauważyłam, że te moje paznokcie już wcale nie wyglądają tak źle przy zdejmowaniu. Może to zasługa tych lakierów?

Re: Przerwy w hybrydach?

a co to znaczy ze w oplakanym stanie?

Re: Przerwy w hybrydach?

No wyglądały okropnie, były nierówne, cienkie jak kartka, miały przebarwienia. Teraz już takie nie są. Jakoś fajnie mi ten lakier odchodzi

Re: Przerwy w hybrydach?

Dziwne. Bo moje paznokcie po zdjęciu hybryd wyglądają normalnie :) nie sa w oplakanym stanie. co prawda hybrydy zaczelam robic niedawno, ale nie mam zadnych problemow. Przerwy jak na razie nie robilam :) Maluje lakierami z em nail :)

Re: Przerwy w hybrydach?

Słyszałam, że Indigo ma bazę proteinową, która całkiem nieźle wzmacnia paznokcie. Miała któraś z Was?

Re: Przerwy w hybrydach?

ja raczej nie robię przerw pomiędzy hybrydami, czasem tylko się zdarza wtedy nakładam odrzywkę i nawilżam paznokcie oliwką. Najważniejsze by paznokcie byłby ładne to umiejętne pozycie się lakieru i prowidłowe przygotowanie płytki do malowania. Znam takie dziewczyny co ściągają lakier bez acetonu od razu podważając wiec nie dziwne że maja paznokcie takie jakie mają...

Re: Przerwy w hybrydach?

Ja robię przerwy w hybrydach, ponieważ po ściągnięciu strasznie mam cieńkie i wyginajace się. Także stosowanie hybryd cały czas też nie jest zdrowe :)

Ze wszystkich rzeczy wiecznych, miłość trwa najkrócej...Janusz Leon Wiśniewski
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: