Przeróbki:)

  • 2011-08-24, o 21:02
  • 58
  • 17 107
  • 18
  • 35

Przeróbki:)

Jako że pogoda dzisiaj nie zachęcała do wyjścia na dwór postanowiłam poprzerabiać ubrania w których już nie chodzę.Oto efekty mojej pracy:P

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przeróbki:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przeróbki:)

iiiii

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przeróbki:)

Fajnie i pomysłowo ja też zawsze mam zamiar poprzerabiać ciuchy, zaopatruję się w różne drobiazgi i ozdóbki, po czym rzucam na na dno szafy ;p podziwiam za zapał

Re: Przeróbki:)

A propo przeróbek, dzisiaj odebrałam moją sukienkę:) Jak dla mnie wygląda super (musiałam zrezygnować z ramiączka po skosie bo nie trzymało sukienki tak jak tego chciałam ale mimo wszystko wygląta fajnie i mąż zadowolony:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Przeróbki:)

Nitko a wsadzisz zdjęcie?jestem bardzo ciekawa efektu końcowego

Re: Przeróbki:)

ja też

Re: Przeróbki:)

Wstawię:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Przeróbki:)

też jestem ciekawa:) więc czekamy z niecierpliwością

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przeróbki:)

Mam nadzieję że wam się będzie podobać:) Ten pas pod biustem źle ułożyłam i dziwnie wygląda ale jak się to zrobi starannie to wygląda ładnie a poza tym biust wygląda płasko:) ale to dlatego że bieliznę mam nie tą co trzeba:). A zdjęcie jest takie sobie ze względu na brak zdolności do fotografowania:) W sobotę postaram się zrobić zjęcie tego jak będę wyglądać z makijażem (gotowa do wyjścia) To jak sukienka wyglądała przed jest w Plotkach- a może coś na temat stroju.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Przeróbki:)

Wcześniej tego nie zauważyłam ale wyglądam jak bym była w ciąży:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: