Przepiekny kolor

  • 2012-09-30, o 21:17
  • 44
  • 28 312
  • 19
  • 39

Przepiekny kolor

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Przepiekny kolor

Kolor faktycznie bardzo fajny, ale na zdjęciu według mnie widać, że użyto sporo programów do obróbki zdjęć ;)

Re: Przepiekny kolor

Mało włosów, dużo Photoshopa. :P Ale kolor fajny.

Re: Przepiekny kolor

bardzo mi sie podobają takie brązy ,wogole zdecydowanie wole brązy niż czerń na włosach ,dla mnie jest taka bardziej szlachetna i elegancka. uważam że nie warto tak patrzyć na reklamy czy nawet na kolory włosów pań z opakowania farb (bo bywa tak że to nie sa ich włosy tylko peruki) tylko na to co jest z tyłu opakowania czyli swój kolor wyjściowy i jaki z tego może potencjalnie wyjść kolor jak również na kolory na próbnikach w katalogu danej marki. a ze Schwarckopf to juz wogóle nie radzę ciemnych farb wybierać. wielu fryzjerów krytykuje tą markę.

Re: Przepiekny kolor

Kolor bardzo ładny, uwielbiam takie. Brązy z różnymi domieszkami czekolady, kawy.  

Re: Przepiekny kolor

Mi też najbardziej podobają się takie czekoladowe brązy.Sama kiedy farbowałam włosy tylko takich używałam :)

Re: Przepiekny kolor

Jeszcze nigdy nie farbowałam włosów, ale gdy już będę musiała to takie czekoladowew brązy napewno wypróbuję :)

Re: Przepiekny kolor

Kolor mi się bardzo podoba, ale szczerze wątpię w to, że w rzeczywistości komukolwiek wyjdzie taki sam. Chyba, że photoshopa dodają w zestawie;)

Re: Przepiekny kolor

faktycznie, śliczny <3

Re: Przepiekny kolor

bardzo ładny

Re: Przepiekny kolor

przepiekny kolorek

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: