Przechowywanie pędzli

  • 2015-11-11, o 22:36
  • 50
  • 15 489
  • 31
  • 46

Przechowywanie pędzli

Chyba nie ma jeszcze takiego wątku. Przynajmniej nie znalazłam. Ciekawi mnie w czym przechowujecie swoje pędzle do makijażu i jak często je myjecie i czym.

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przechowywanie pędzli

Ja trzymam pedzle w kubeczku( oczywiscie wlosiem do gory) mialam kiedys w pokrowcu kosmetyczce etc.ale z kubeczka lepiej wyciagac :D jesli chodzi o mycie to szare mydlo

Re: Przechowywanie pędzli

Trzymam pędzle w dwóch kubeczkach, w jednym do twarzy a w drugim pędzle do cieni :) kosmetyki też mam tak podzielone.

Re: Przechowywanie pędzli

Ja również nie będę oryginalna :). Swoje pędzle trzymam w kubeczku, niczym nie przykryte bo przy codziennym stosowaniu tak jest najwygodniej. Swoje pędzle myję mydłem Biały jeleń lub szamponem dla dzieci Baby dream.

Re: Przechowywanie pędzli

A nie boicie się, że osiada na nich kurz?

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Przechowywanie pędzli

Nie:) przed kazdym uzytkowaniem przecieram je chusteczka higieniczna

Re: Przechowywanie pędzli

swoje trzymam w szafce i jest ok:)

Re: Przechowywanie pędzli

Ja moje pędzle trzymam w szufladzie, dzieki czemu się nie kurzą za bardzo. Myje je szrym mydłem :)

Re: Przechowywanie pędzli

Pędzle trzymam w tubie z podziałem na pędzle do oczu i twarzy. Mam ich tyle, że przez tydzień ewentualnie dwa zbrudzę wszystkie i je myję. Podejrzewam, że gdybym miała ich więcej to część nieużywaną chowałabym do szuflady.

Re: Przechowywanie pędzli

Widzę, że kubeczki rządzą :D

Też swoje tak trzymam, dodatkowo na pędzle mam te bruch guardy więc na pewno się nie kurzą kiedy stoją po prostu na toaletce w pokoju

Re: Przechowywanie pędzli

ja nie trzymam pędzli w szufladzie, i staram sie myć regularnie ale różnie mi to wychodzi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: