Przebarwienia

  • 2013-06-14, o 10:56
  • 60
  • 26 723
  • 38
  • 50

Przebarwienia

Hej dziewczyny! Rozpoczynam wątek o przebarwieniach, bo takowego nie znalazłam (a jeśli przeoczyłam - to pls poproszę link). Jak sobie z nimi radzicie? Jak zapobiegać? Kremy, zabiegi w gabinetach? Zapraszam do dyskusji.

Re: Przebarwienia

W tym roku po raz pierwszy zaczęłam używać kremu na przebarwienia. Wiadomo, ze przyczyn przebarwień może być całe mnóstwo i tak naprawdę dobrze byłoby to ustalić.... ale póki co, ja zaczęłam od tego, ze kupiłam sobie krem ochronny do twarzy SPF 25 Sorayi i pojechałam na wakacje, Zawsze wracałam z urlopu z większą ilością przebarwień niż wyjeżdżałam, a teraz twarz jest w całkiem dobrej kondycji. Przebarwień nie przybyło, cera nie jest przesuszona, więc chyba kremik się sprawdził. Można go używać tez w słoneczne dni jako krem codzienny. POLECAM. A moze znacie jakieś sposoby na pozbycie się przebarwień już istniejących ??? A i jeszcze.... ten kremik ma 97% skuteczności w ochronie przed wolnymi rodnikami. A wiadomo, że są one odpowiedzialne między innymi za procesy starzenia się skóry

Re: Przebarwienia

A moze znacie jakieś sposoby na pozbycie się przebarwień już istniejących ???

bożena30

Nie stosowalam wiec nie wiem czy skuteczne ale mam cos w rodzaju "poradnika zielarza" i jest tam przepis na odbarwienia a przy okazji przeciw zmarszczkom ( gdyby ktos byl zainteresowany):

100 g korzenia pietruszki drobno posiekać, włożyć do garnka, zalac wrzątkiem, przykryć pokrywką i gotować 15 minut. Studzić w temperaturze pokojowej 20 minut. Odcedzić, wlać do słoika i dodać 1 łyżkę soku z cytryny, jeszcze raz wymieszać i odstawić w ciemne miejsce. Przecierać twarz płynem rano i wieczorem.

Wykonanie proste, moze warto sprobowac ?

Re: Przebarwienia

A ja podpowiadam:

Re: Przebarwienia

Miałam przebarwienia (pozostałości po trądziku) i bardzo dużo pomogły mi głębokie peelingi. Tylko ważne jest aby wybrać się do wykwalifikowanej osoby, żeby zrobiła to z wyczuciem i dobrała odpowiednie środki. Przykładowo moja koleżanka miała straszne problemy z cerą. Kosmetyczka zrobiła zabieg laserem i niestety przesadziła. Twarz, zamiast lepiej wygląda gorzej niż przed zabiegiem :/

Re: Przebarwienia

nie posiadam na szczęście żadnych przebarwień

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Przebarwienia

Krem z masy perłowej, rozjaśnia blizny, korund :)

Re: Przebarwienia

Jeśli masz do tego skłonność to polecam sie nie opalać. Sama mam skórę w jasnym kolorze i jeśli przesadzę z opalaniem się to pojawiają sie na niej nieładne przebarwienia. W ostatnim czasie staram się jej tak nie esksponowac na słońcu i jednak jej stan znacznie się poprawił. Tak więc mocniejszy filtr jest podstawą. Jeśli o nim zapominasz polecam kupić sobie jeszcze opaski na rękę Experto Sun ( są w wiekszych drogeriach na pólkach z kosmetykami do opalania sie). Opaska taka pokaże Ci jakie jest natężenie promieni słonecznych i kiedy powinnaś użyć dodatkowej warstwy kremu opalającego. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Przebarwienia

Ja na szczęście nie mam tego problemu :)

Re: Przebarwienia

Szczerze mówiąc to mnie kremy w ogóle nie pomagają i nie polecałabym nikomu męczyć się z codziennym kremowanie,szkoda czasu. Na przebarwienia pomagają mi tylko zabiegi usunięto reklamę. Mieszkam w okolicach Opola, więc chwilę zajmuje mi dojazd do miasta, ale warto. Niestety wcześniej nie wierzyłam że cokolwiek mi pomoże ale znalazłam swoje rozwiązanie i po problemie :)

Re: Przebarwienia

ciekawa jestem czy ten krem z dermiki rzeczywiście działa

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: