Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

  • 2013-12-01, o 02:02
  • 40
  • 12 323
  • 23
  • 31

Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

Chcialabym zakupic podklad ze sklepu Moniki firmy Lily Lollo ,ale waham sie miedzy dwoma odcieniami .. Doradzcie ktory odcien wybrac : odcien "BLONDIE" czy "CANDY CANE " ??

http://www.ladymakeup.pl/sklep/lily-lol ... ralny.html

Moj typ urody to lato: jasna chlodna karnacja w odcieniu rozu ,wlosy szatyn,skora z niedoskonalosciami ,przebarwienia.

Zeby nie byl to odcien wpadajacy w pomarancz,czerwien ani zbyt szarawy odcien .

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

a moze odcien China doll? nie wiem juz ,ale przed chwilka znalazlam opinie o tym podkladzie,troche mnie zaniepokoilo tym bardziej ze ja mam widoczne pory..

http://mineralne.wordpress.com/2011/03/ ... lily-lolo/

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

A powiedz co ma kolor włosów czy twoje niedoskonałości do pigmentacji skóry,jesteś typem chłodnym więc wybierasz w różach,ostatecznie w beżach(choć te mogą być za żółte)
China Doll to beż(neutralny)bardzo jasny,Blondie podobnie jak China Doll tyle że ciemniejszy,chłodny jest Candy Cane.Nie wiemy jak wygląda Twoja skóra więc na ślepo podkładu Ci też nie wybierzemy.

"I like my money where I can see them.. Hanging in my closet""I always say shopping is cheaper than a psychiatrist."28 VII 2008 <3

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

Dla skóry wpadającej bardziej w odcień różu lepszy raczej będzie candy cane niż blondie, bo blondie jest bardziej neutralny (miałam oba odcienie - dla mnie lepszy jest candy cane bo mam cerę lekko różowawą), ale oczywiście odcień trzeba indywidualnie dobrać, bo nie każdemu musi pasować podkład bardzo polecam jeśli nie masz dużych problemów w cerą.

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

A jaki podklad mineralny polecicie dla skory z problematycznej z niedoskonalosciami ??

Mi bardzo odpowiada odcien podkladu boujours 123 odcien WANILIA -idealny odcien do mojej skory ,ale niestety rzadko spotykany,a sam podklad boujours-zapycha dusi mi skore..ale odcien idealny

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

nie uzywam mineralnych

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

O doboru koloru najlepiej pisać na adres sklepu lub kupić próbki ;)

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

Próbki to dobre rozwiązanie. DObrze znać też mniej więcej tonację swojej skóry, wtedy dobór odcienia jest bardziej trafiony.  

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

kup próbki lub znajdz recnzje ze zdjeciami na blogach/filmiki :)

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

kup próbki lub znajdz recnzje ze zdjeciami na blogach/filmiki :)

2015-09-19 13:50:52 autor serduszko113

najlepiej  mieć próbki

Re: Prosze doradzcie mi dobrac odcien podkladu LIlly Lolo

Używalyscie taki podkład.? Warto taki kupić.?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: