Prostowanie.

  • 2014-02-18, o 14:17
  • 69
  • 30 209
  • 44
  • 64

Re: Prostowanie.

Podobnie jak u mnie, tylko ja jestem raz na 3-4 miesiace na wizycie :)

Re: Prostowanie.

dobre wiedziec

Re: Prostowanie.

jak mozna tylko sobie pozwolić na to finansowo to prostować zęby trzeba, bo tu nie chodzi tylko o ładny uśmiech choć to bardzo ważne, jednak najważniejsze jest to że jeżeli mamy wadę zgryzu która np. na tą chwile nam nie przeszkadza to w późniejszym wieku może prowadzić do szybszej utraty zębów.

Re: Prostowanie.

Ja robiłam aparat jakieś 7 lat temu i za górny zapłaciłam 1300 a za dolny 1500. Plus oczywiście wizyty co jakiś czas, przed założeniem miałam jeszcze rozszerzaną szczękę jakimś specjalnym aparatem który kosztował chyba 500 zł. Trochę to wszystko kosztuje, zarówno pieniędzy jak i bólu, ale po ściągnięciu efekt pięknych ząbków wszystko wynagradza.

Re: Prostowanie.

1500 w góre sam aparat (jedna część), plus opłaty za każdą wize. :-) 

Re: Prostowanie.

A mogłybyście podać cenę z wizytami już? Ile nazbierać trzeba pieniędzy na tą zabawę i co ile są takie kontrole?

Re: Prostowanie.

No niestety takie aparaty kosztują. 

Re: Prostowanie.

Riley, to chyba zależy od gabinetu. Ja np nie płaciłam za każdą wizytę, mniej więcej co drugą i ceny wahały się od 50-150 zł. A wizyty również bardzo różnie, czasem co dwa miesiące, czasem pół roku.

oj duuużo, często trzeba kredyt wziąć żeby ogarnąć zęby

To tanich nie należy, jednak uważaj jakiego lekarza wybierasz. Mój kolega trafił na nie najlepszego ortodonte i nie dość, że zepsuł mu trochę zęby i aparat musu nosić jeszcze 0.5 roku to sam musu za to zapłacić :/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: