Prośba o produkty firmy donegal i eveline

  • 2015-10-29, o 13:42
  • 41
  • 12 144
  • 25
  • 36

Prośba o produkty firmy donegal i eveline

witam , chciałam sie zapytac czy jest wogóle taka możliwość żeby w przyszłości były u Państwa w sklepie dostępne produkty z firm donegal i eveline ?

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

z tych kosmetyków co używałam to z firmy donegal mają bardzo fajną gąbeczke do makijazu a z eveline fajne tusze

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

również mam tą gąbeczke i jest całkiem spoko

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

Tusze Eveline to moje ulubione. Zwłaszcza volume celebrities.  Przyłączam się do prośby. 

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

Tusze Eveline to moje ulubione. Zwłaszcza volume celebrities.  Przyłączam się do prośby. 

2015-10-30 11:36:03 autor perla

Perła słyszałam że tusze z serii extension volume są super ale że również cieżko je zmyć zwykłym plynem miecaralnym , miałaś moze styczność z tym tuszem ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

Przyłączam się do prośby :)

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

a ja bym prosiła o lakiery hybrydowe Semilac :)

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

Tusze Eveline to moje ulubione. Zwłaszcza volume celebrities.  Przyłączam się do prośby.

2015-10-30 11:36:03 autor perla

Perła słyszałam że tusze z serii extension volume są super ale że również cieżko je zmyć zwykłym plynem miecaralnym , miałaś moze styczność z tym tuszem ?

2015-10-30 12:57:16 autor kamilla

niestety tych nie miałam. Ale mogę polecić jeszcze Volume fiberlast. Porównywalny do v. celebrieties... czasami da się nm uzyskać dosłownie efekt sztucznych rzęs. JEst to tusz wydłużający i pięknie modeluje i podkręca rzęsy. Oba zmywam bez problemu płynem micelarnym z biedronki - niebieska wersja.Mam zamiar przetestować jeszcze Big Volume Lash. Jeśli sprawdzi się dobrze to na pewno dam znać na forum. 

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

PERŁA a te dwa tusze co polecasz po jakim czasie wysychają ?

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

nie przepadam za nimi

Re: Prośba o produkty firmy donegal i eveline

Nie slyszalam wcześniej o kosmetykach donegal.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: