Propozycja tutorialu

  • 2011-11-16, o 12:40
  • 36
  • 14 653
  • 18
  • 26

Propozycja tutorialu

Kochana Moniko chciałaby Cię prosić o to abyś pokazała nam jak się nakłada sztuczne rzęsy i zrobiła krótką recenzje które są najlepsze o dlaczego:)

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Propozycja tutorialu

Kochana Moniko chciałaby Cię prosić o to abyś pokazała nam jak się nakłada sztuczne rzęsy i zrobiła krótką recenzje które są najlepsze o dlaczego:)

aldona2912
hihihi może być z tym problem ;p bo sama nienawidzę zakładać sztucznych rzęs, dlatego ich unikam ;/ muszę troszke poćwiczyć i jak się nauczę - dam znać

Re: Propozycja tutorialu

OKI

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Propozycja tutorialu

A ja dalej będę prosic o to samo
Moniko, proszę o makijaż dla niebieskich oczu

Makijaż, ma dodawać urody, a nie ją tworzyć...

Re: Propozycja tutorialu

http://www.ladymakeup.pl/makijaz/dla-blondynki/
Tutaj Monika maluje dziewczynę o niebieskich oczach:)
W opcjach masz też do wyboru makijaż dla zielonych oczu niebieskich itd

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Propozycja tutorialu

No wiem widziałam już Ale to jak dla mnie za mocne makijaże

Makijaż, ma dodawać urody, a nie ją tworzyć...

Re: Propozycja tutorialu

Aha:/

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Propozycja tutorialu

A ja mam taki trochę nietypowy pomysł na filmik. Mianowicie chodzi mi o zakrywanie lajpa/lima. Siniaka łatwiej zakryć ale jeśli chodzi o oczy to już jest problem

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Propozycja tutorialu

hmm chodzi Ci Nitko o limo pod okiem?;p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Propozycja tutorialu

ciekawiej będzie ze znalezieniem modela:) ....no chyba że ktoś się poświęci dla dobra sprawy

Re: Propozycja tutorialu

hmm chodzi Ci Nitko o limo pod okiem?;p

ladymakeup

bardzo możliwe ;p ja też chciałabym zobaczyć taki filmik

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: