Promocje w Rossmannie

  • 2012-11-27, o 14:35
  • 49
  • 20 837
  • 25
  • 40

Promocje w Rossmannie

Hej dziewczyny mam pytanie. Orientujecie się może czy ta promocja w Rossmannie -40% na kosmetyki wybranych marek obejmuje wszystkie kosmetyki czy tylko wybrane? Chodzi mi głównie o korektor z L\'oreala- Touche Magique . Kupowała go może któraś z was w promocji w Rossmannie? Albo może któraś z was może mi powiedzieć czy jest dobry, czy zakryje dość ciemne cienie pod oczami? Czekam na odpowiedź, bo jutro ostatni dzień promocji i jakby był rzeczywiście w promocyjnej cenie to zdążyłabym jeszcze kupić Pozdrawiam

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Promocje w Rossmannie

wydaje mi sie że wszystkie ,a swoja drogą mogłaby być juz jakaś promocja w rossmannie bo mam pare rzeczy do kupienia

Re: Promocje w Rossmannie

Też już mam niemałą listę na kosmetyki, więc czekam tylko na promocję :)

Re: Promocje w Rossmannie

Co za okres oczekiwania na odpowiedź :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Promocje w Rossmannie

bardzo lubie chodzic do rosmana

Re: Promocje w Rossmannie

ciekawe kiedy teraz bedzie nowa promocja

Re: Promocje w Rossmannie

W zeszłym roku było w w okolicach końca października... trzeba mieć uszy i oczy otwarte... 

Re: Promocje w Rossmannie

Ja już nasłuchuję czy czasem ktoś nie wspomina nic o tych promocjach ale póki co cisza. Faktycznie rok temu była na jesień, więc może lada dzień :)

Re: Promocje w Rossmannie

wlasnie, moze niedlugo cos bedzie

Re: Promocje w Rossmannie

Od 2.11 promocja -49% na kosmetyki w rossmannie :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Promocje w Rossmannie

Nareszcie się doczekałam.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: