Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

  • 2011-11-29, o 15:58
  • 49
  • 28 963
  • 28
  • 40

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

a moze znacie jakis cień, który miałby kolor bursztynu? nie pomarańcz, nie brąz, jakis bursztyn:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Powiem tak....są kolory unikalne z mac których, nie idzie nigdzie dostac ....ale uwazam że wcale nie są to jakies cuda.... i o niebo wole inglota mam trzy cienie z mac i je lubię ale ,nie za tą cene....wole inglota, kobo, catris (czy jak się to pisze) i naprawdę są lepszej jakości niż ,mac-owskie
Odpowiedniki Mac
mac: patina - inglot AMC shine 112
mac: ricepaper - inglot 395
mac: amberlain - inglot AMC shine 102
mac: trax - 445 perla
mac: club - jest odpowiednik z catris z tego co kojaże ale nie pamietam nr ...;/ przechodzi na braz i zieleń
jest ich sporo więcej ale nie pamiętam wystarczaja mi moje zbiory

Zapraszam na bloga http://pekenito23.pinger.pl/

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

club- odpowiednik catrice to wlasnie cameleon:) c\'mon cameleon:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Ja od siebie mogę polecić z Maca błyszczyki.A dokładnie te serii Cremesheen Glass. Jak dla mnie są fantastyczne i jak dotąd nie znalazłam tak dobrych błyszczyków w innych firmach . Solidnie wykonane ( aplikator nie jest też wiecznie ubrudzony i nie wypływa poza zakrętkę co często zdarza mi się przy tanich błyszczykach ) , bardzo kremowe ( a co najważniejsze nie wysuszają ust , mają działanie pielęgnujące ) , łatwe i przyjemne w nakładaniu , ślicznie pachną , są wydajne i trwałe ( u mnie wytrzymują na ustach ok 3 godzin) , są też ładne kolory do wyboru.
Jednak cena jest bardzo wysoka ok 90 zł
z racji jednak dużej wydajności raz na jakiś czas można zaszaleć przy jakiejś okazji
polecam wypróbować choćby tester w sklepie

Zawiodłam się jednak na podkładzie z Maca Studio Fix Fluid- yyy jak przypomnę sobie jego okropny zapach to aż mi niedobrze..kolorystyka też mi nie odpowidała ( ale z tym to mam standardowo problem prawie z każdą marką z racji porcelanowej cery) choć muszę przyznać , że podkład ogólnie spełnia swoje zadanie tzn kryje i trzyma się bardzo długo , ale dla mojej cery był okropny , podrażniał mnie bardzo i powodował zatykanie się porów skóry.To moja opinia , ale z tego co zauważyłam czytając recenzje na wizażu to sporo osób skarży się , że podkład więcej szkodzi niż pomaga , więc coś w tym jest..

I to tyle jeśli chodzi o moje przygody z MaC:)

zmiana adresu bloga !!! zapraszam na www.pasjonatkaania.blogspot.com

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Zawiodłam się jednak na podkładzie z Maca Studio Fix Fluid- yyy jak przypomnę sobie jego okropny zapach to aż mi niedobrze..kolorystyka też mi nie odpowidała

LadyArtist

Jak dobrze, ze tu zagladnelam, a juz mialam zamawiac wobec tego rezygnuje .

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

przepiękne kolory

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Ja bardzo polubiłam się z ich różami :)

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Bardzo dobre produkty :)

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

Ja bardzo lubię podklady i pudry maca :)

Re: Produkty firmy MAC. Wasze opinie.

uwielbiam te kosmetyki! Zakochana jestem w cieniach i pigmetach oraz korektorach w paletce. Mega!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: