Produkty do brwi

  • 2020-04-12, o 18:27
  • 21
  • 1 427
  • 13
  • 18

Produkty do brwi

Co jest najlepsze dla osoby początkującej - cień, pomada czy kredka?

Re: Produkty do brwi

Kredka jest chyba najprostsza w obsłudze, ale jednoczesnie trzeba umiec dobrac sobie kolor.

Re: Produkty do brwi

Ja zaczynałam od kredki i przeszłam na pomadę. Akurat malowanie brwi nie sprawia mi jakiegoś większego problemu.

Re: Produkty do brwi

Tak jak powyżej zaczęłam od kredki, gdyż po natemperowaniu dawała mi większą kontrolę w tym co robię. Z czasem jak nabrałam wprawy (czyli po kilku kredkach z Catrice) przeszłąm na puder do brwii z GR i z dobrym pędzlem dałam sobie bez problemu radę. A ostatnio przeszłam na wyższy level i mam już pomadę. I znacznie lepszy efekt od pudru daje. 

Poweiem tak jak ktoś nie umie bądź chce wykonać szybko makijaż brwi to polecam mu kredkę z Catrice, jak masz czas i większe umiejętności kup pomadę ;)

Re: Produkty do brwi

ja wolę kredkę

Re: Produkty do brwi

Według mnie kredka,jest najłatwiejszym produktem w obsłudze:)Myślę,że pózniej jak najbardziej pomada.Polcam obejrzeć filmik Red Lipstick Monster'

 
Usunięto reklamy
 

 

 
 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Produkty do brwi

Zaczynałam od kredki, później były cienie i pomada. I to właśnie te dwa ostatnie produkty używam najchętniej :)

Re: Produkty do brwi

pomada! abh najlepiej :3

Re: Produkty do brwi

Dla osoby początkującej polecam najpierw kredkę lub cień.

Re: Produkty do brwi

Dla początkujacej polecam eyeliner z l'oreal, nawet srednio uzdolnieni manualnie go ogarna :D

Re: Produkty do brwi

Zauważyłam na własnym przykładzie że bardzo istotny jest też pędzelek. Niektóre robią po prostu "plamy" zamiast ładnego naturalnego efektu. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: