Produkty Makeup Revolution godne uwagi

  • 2015-07-22, o 09:51
  • 74
  • 34 330
  • 46
  • 59

Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Hej, chciałabym, żebyśmy się wymieniały wiedzą i opiniami na temat kosmetyków marki Makeup Revolution. Wypisujmy swoje sprawdzone produkty.

Od siebe mogę polecić bronzery  jak Vivid Baked Bronzer w odcieniu Ready to go - fajny do ocieplania, rozświetlacz Golden Lights - kolor jasnego złota.

Czaję sie też na paletki z cieniami Flawless, Beyond Flawless. Ponoć są dużo lepszej jakości niż paletki Iconic. 

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Polecam paletki róży i rozświetlacze w serduszku. Mam palety Flawless i Eyes Like Angels i... no nie są to moje ulubione cienie, ale jak za taką cenę sprawują się całkiem nieźle. Co prawda jasne perłowe cienie mają pigmentację jako-taką, ale da się z tym pracować. 

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

 zaciekawił mnie ten rozświetlacz w serduszku, ale zastanawiam się nad tym z MUR ,Wibo Diamond Illuminator czy z Lovely Gold Highlighter ,miała może ktoraś z Was porównanie ?

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Tez mam rozświetlacz serduszkowy i jest naprawdę fajny, to dopiero moje początki z rozświetlaczami ale bardzo fajnie się nim obsługuje i mam nadziej ze się to nie zmieni ;)

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Też słyszałąm dużo dobrego o paletkach róży, dziewczyny zachwalają.

Rozświetlacz z mur golden lights jest bardzo żółty - jasno złoty. Miałam też peach lights i oddałąm - zbyt różowy dla mnie. JEdnak pigmentacji i trwałości nie mogę im odmówić.

Rozświetlacz z wibo mam - jest ok, taki lodowy beż, ale jeśli ktoś szuka roświetlacza o chłodnej tonacji, to polecam. Jakbym mi,łą wybierać między rozświetlaczem z MUR, a  Wibo, wybrałąbym Wbo. Jest bardziej neutralny, choć chłodniejszy.

Na ten z Lovely polowałąm dość konkretnie w kwietniu i maju i nigdzie nie można było go dostać.

A miałyście może czekoladowe palety? Mnie kusi Death by chocolate i Naked Chocolate. 

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Ja nie miałam czekoladowej palety ale od dawna się na nią zastanawiam i sama chętnie o niej coś poczytam ;)

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Ja ciągle się waham między Death by Chocolate a Naked Chocolate. I weź tu człowieku wybierz:) 

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Z Makeup Revolution posiadam paletkę z 32 cieniami Eyes Like Angels. Jeżeli chodzi o tą paletkę to ma bardzo fajną kolorystkę, ale niestety nie które cienie są słabo napigmentowane. Nie trzymają się nawet na dobrej bazie. Mam jeszcze paletkę Iconic 2 z której jestem zadowolona w 100% i polecam ją serdecznie.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Ja ciągle się waham między Death by Chocolate a Naked Chocolate. I weź tu człowieku wybierz:) 

2015-07-22 15:00:10 autor perla

Ja chyba bym wybrała Naked Chocolate, jak dla mnie Death by Chocolate jest zbyt ciemna, ale to już kwestia gustu :)

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

W szkole pracowaliśmy na Death by Chocolate i Black Velvet (tak mi sie przynajmniej wydaje, że to było Black Velvet). Pigmentacja jest o niebo lepsza od Flawless i Eyes Like Angels, to mogę zagwarantować. Nadal może nie są to idealne palety, ale ja szczerze mówiąc nie mam wątpliwości, że za taką cenę na prawdę warto. :)

Re: Produkty Makeup Revolution godne uwagi

Polecam zdecydowanie paletki róży, są naprawdę świtne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: