Problemy ze skórkami

  • 2011-11-08, o 22:00
  • 83
  • 36 932
  • 47
  • 55

Re: Problemy ze skórkami

A ja na moje suche skórki używam oliwki bio z firmy Silcare. Wsmarowuję codziennie na noc. Jestem zachwycona.

Re: Problemy ze skórkami

Cóż, suche skórki wyglądają dosłownie obrzydliwe. Jeśli we właściwy sposób o nie, nie potrafimy zadbać, to nawet nie ma co oczekiwać, że będzie lepiej. Może być tylko i wyłącznie - gorzej, dużo gorzej. Skórki staną się obrzydliwe i będą negowały całą dbałość o paznokcie.

Re: Problemy ze skórkami

też mam taki problem ze skórką ale jeśli mówicie, że cytrynka pomoże to muszę spróbować

Re: Problemy ze skórkami

Miałam problem ze skórkami ale pomógł mi dobry krem do rąk

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Problemy ze skórkami

Jaki konkretnie? Przyznam, że stosowałam krem do rąk od dawna, a dopiero odżywka + oliwka cokolwiek ruszyły.
Tak więc jeśli sam krem podziałał to jestem pod wrażeniem

Re: Problemy ze skórkami

ja czasami jak widze jakąś skórke kolo paznokcia to ją od razu urywam i tak dalej sie nadrywa a ja znowu urywam i koło sie zamyka ,tez musze nad tym popracowac bo to okrnopnie wygląda ,jakis dobry krem /masło pójdzie w ruch najlepiej natłuszczające

Re: Problemy ze skórkami

Też muszę coś wymyślić, żeby ogarnąć moje skórki. Mam olejek taki pomarańczowy z eveline, ale jakoś nie widzę po nim efektów... też mam nawyk "drapania" skóry wogól paznokci i nie mogę się go wyzbyć :/ 

Re: Problemy ze skórkami

Ja mam zamiar zakupić jakiś ciekawy olejek do skórek ale nie mam pojęcia co wybrać :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problemy ze skórkami

ja juz nie mam tego problemu

Smarujemy je wazeliną codziennie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: