Problemy ze skórkami

  • 2011-11-08, o 22:00
  • 83
  • 36 940
  • 47
  • 55

Re: Problemy ze skórkami

Mam nadzieje, ze znajde gdzies ten zel z Essence! A ten przyrzad do skorek z Kauflandu ma taka wlasnie lopatke do odsuwania prawda? Bo nie do konca widze na fotce.
Zawsze sie zastanawialam jak sie uzywa tych widelek! Nie pocielas sobie nimi skory? Pewnie wszystko to kwestia wprawy...

Mademoiselle

Re: Problemy ze skórkami

Wystarczy patyczek .Dobrze jest je nawilżać i oliwkować,bo właśnie suche skórki wyglądają nieestetycznie.I przy odsuwaniu należy pamiętać,żeby nie robić tego patyczkiem ustawionym prostopadle do paznokcia ,tylko jak najbardziej się da równolegle.
I bardzo nie polecam tego \'\'rylca",który ścina niestety nie tę skórkę ,którą trzeba..Bo usuwamy tę ,która przylega do paznokcia ,a nie tę Która stanowi osłonę macierzy.

http://paznokciereni.blogspot.com/

Re: Problemy ze skórkami

Mam nadzieje, ze znajde gdzies ten zel z Essence! A ten przyrzad do skorek z Kauflandu ma taka wlasnie lopatke do odsuwania prawda? Bo nie do konca widze na fotce.
Zawsze sie zastanawialam jak sie uzywa tych widelek! Nie pocielas sobie nimi skory? Pewnie wszystko to kwestia wprawy...

mademoiselle

tak:) ma taka silikonowa łopatkę:) nie pocięłam bo uzywam go na nie-zmiękczone skórki- wtedy mozna sobie zrobic krzywdę. ja robie zawsze na suche. I zaskoczę Cię- kupiłam je bo nigdy nie dłubałam w skórkach a odsuwanie nic nie dawalo, bo tylko sie nagromadziło i były wystające....juz tego samego dnia zrobiłam z nimi porządek:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Problemy ze skórkami

Ja również odpycham drewnianym patyczkiem. Picjafly masz śliczne paznokcie i te skórki, właśnie w takim stanie bym chciała widzieć moje paznokcie:) ja również zaopatrzę się w ten żel z essence i będę dodatkowo zmiękczać. Za radą Olao też się postaram to robić bardziej równolegle, oby pomogło!:)

Re: Problemy ze skórkami

Picja! Ten zel do skorek z Essence jest genialny!!! Kupilam i dzis wyprobowalam! Skorki jak po wizycie u dobrej manicurzystki!
Masz jeszcze jakies inne fajne triki?
Widzialam jeszcze pilniczki podobne do tego z Twojego bloga (tez z Essence), ale nie bardzo wiem jak sie tym posluzyc, bo to chyba nie jest zwykly pilnik?? Ma jeszcze inne funkcje? Czemu jest taki wielki? To tylko taki wizualny bajer? Ja stosuje pilniczek szklany - podobno zdrowszy dla paznokci...

Mademoiselle

Re: Problemy ze skórkami

Do naturalnych paznokci najlepszy jest właśnie szklany pilniczek.Można nim piłować w obie strony bez szkody dla płytki.Każdy inny szarpie brzeg paznokcia.Nie widać tego gołym okiem ,ale tak jest.

http://paznokciereni.blogspot.com/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problemy ze skórkami

ale macie wiedzę dużą na ten temat, muszę wypróbować ciepłej kąpieli, ciekawe czy olej arganowy które niedawno zakupiłam nada się do tego?

Re: Problemy ze skórkami

jejj! dellik naprawdę ma racje, ponieważ większości sposobów na problemy z skórkami, które tutaj podałyście nie znałam

Re: Problemy ze skórkami

zrobiłam sobie taką ciepłą kąpiel z oliwką, oliwą z oliwek, olejkiem arganowym wlanymi do ciepłej wody moczyłam w nim stopy i dłonie wcierając ciepły płyn w ciało, polecam:)

Re: Problemy ze skórkami

pewnie dziś wieczorem skorzystam z tego specyfiku ;p

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: