Problemy z utrzymaniem długich paznokci

  • 2015-12-12, o 17:51
  • 45
  • 14 236
  • 24
  • 34

Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Cześć dziewczyny :)

 

Czy znacie sposób na utrzymanie długich i pięknych paznokci bez konieczności aplikowania na nie żelu ?

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Odżywka wzmacniająca i suplementy. - u mnie Black Diamond z Golden Rose i tabletki Silica.

Moczenie palców cze nawet dłoni w ciepłej oliwce z oliwek też powinno pomóc. Bo nawet twarde paznokcie tak jak moje potrafią się łamać. A tutaj chodzi o spręzystość. Witaminy zawarte w oliwie przy regularnym stosowaniu powinny pomóc.

Ale i tak polecam zapytać fachowca, czyli np. manikiurzystki/ 

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Odzywka Black Diamond z Golden Rose

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Mi się łamią strasznie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

a myślałaś o hybrydzie? nie jest inwazyjna tak jak żele a paznokcie są pod nią chronione i mogą sobie spokojnie rosnąć, robię koleżankom hybrydy i na prawdę wiele z nich zapuściło dłuższe i ładne paznokcie :) używam głównie hybryd neonail, świetna jakość i trwałość :) co jest istotne,jeśli chcesz żeby wytrzymały nawet 3 tygodnie :)

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Ależ dużo porad :) dzięki wielkie 

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Spróbuj stosować sobie odżywke z eveline. Ja gdy mialam problem z paznokciami to ktoś mi ją wlasnie polecil i od tamtej pory moje problemy zniknęly. Trzeba ja stosować w miare regularnie zeby przynosilo to efekt. Po dwóch, trzech miesiącach paznokcie są dosłownie niezniszczalne.

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Ja mam problem z paznokciami od jakiegos czasu, kiedyś zawsze miałam piękne i długie.

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Ja nie lubię dlugich paznokci wiec nie mam takich problemów

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Dzięki za info monica

Re: Problemy z utrzymaniem długich paznokci

Nie można za wiele robić nimi
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: