Problem ze skórą czoła

  • 2020-02-24, o 17:42
  • 7
  • 1 444
  • 7
  • 8

Problem ze skórą czoła

Hej :) Od jakiegoś czasu borykam się z naprawdę ogromną zagadką. Po nałożeniu podkładu zauważyłam, że nad brwiami i pomiędzy nimi mam suche odstające skórki. Co ciekawsze, bez podkładu tego w ogóle nie widać. Nie ma znaczenia czy wyszoruję twarz peelingiem, czy będę smarować się kremem nawilżającym kilka razy dziennie- krem w tamtych okolicach nie wchłania się wcale, wałkuje (próbowałam już kilkunastu różnych kremów każdy tak robi). Po odstawieniu podkładu na dłuższy czas dalej jest to samo. Po zmianie podkładu dalej jest to samo. Czy miał ktoś podobny przypadek?

Re: Problem ze skórą czoła

na suche skorki przynajmniej mi pomaga baza pod makijaz

Re: Problem ze skórą czoła

Dziwna sprawa. Na pewno mimo wszystko próbowałbym robić peeling i nawilżać. Podkład w niewielkiej ilości wklepywać, nie rozcierać. Może faktycznie wypróbować nawilżająca bazę pod podkład.

Re: Problem ze skórą czoła

Ja bym tez sprobowala z bazą albo wymienila krem, bo widocznie slabo cie nawilza w tamtym miejscu.

Re: Problem ze skórą czoła

Moze zmien podklad na mniej podkreslajacy wysuszenia?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem ze skórą czoła

Też bym zmieniła podkład - skoro bez niego tego nie widać to moze być jego wina. 

Re: Problem ze skórą czoła

Może zamiast peelingu zastosuj FlosLek Gommage też peeling ale nietypowy. Taki, który zgumkuje wszystkie skórki w 100%, z kwasami. Dla mnie to najlepszy kosmetyk, żeby pozbyć się suchych skórek. Zwykle peelingi też nie dawały rady.

Re: Problem ze skórą czoła

Mi na suche skórki pomógł Retimax

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: