Problem z wypadajacymi wlosami

  • 2019-10-10, o 06:39
  • 44
  • 9 183
  • 22
  • 30

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Płukanki z pokrzywy świeżej są najbardziej skuteczne.

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Płukanki z pokrzywy świeżej są najbardziej skuteczne.
2020-04-21 19:24:16 autor marzena84p

Muszę wypróbować bo tez mam ten problem.

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Picie pokrzywy i mycie włosów w naparze z pokrzywy, potem spłukanie ich również pokrzywą. Wiadomo, że po pierwszym razie nie widać efektów, za to po miesiącu już tak. Poza tym kuracja jest w pełni naturalna.

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Wypadające włosy dobrze jest też wspomóc od wewnątrz. Ja przez 3 miesiące piłam drożdże. 1/4 kostki zalana gorącym mlekiem temp. około 80 stopni. Mi nawet smakował ten napój a efekty były super. Raz w roku na jesieni powtarzam. Warto spróbować

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Wcierka z jantaru, nie dosc ze hamuje wypadanie to jeszcze robi mnostwo nowych baby hairs :)

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Wcierka z jantaru, nie dosc ze hamuje wypadanie to jeszcze robi mnostwo nowych baby hairs :)

2020-06-15 10:25:54 autor Trusiak

 

Po jakim czasie widać pierwsze efekty?

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Tabletki z biotyną i skrzypem. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Ja polecam wcieranie i masaz skóry głowy, wtedy większość kosmetyków będzie skuteczna, ale ważne jest też odżywianie i zapewnienie sobie wystarczającej ilości snu.Zawsze możesz wcierać serum lub ampułki, jest mega dużo do wyboru https://www.ceneo.pl/Pozostale_kosmetyki_do_wlosow/Rodzaj:Serum.htm ale to masaz jest kluczowy. Masaż i dbanie o siebie :) Nieraz, jak nagle zaczynają wypadać, warto iść do lekarza na podstawowe wyniki, często włosy lecą przy tarczycy i anemii, ale tego nie stwierdzi nikt poza lekarzem.

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Czasem trzeba zrobić sobie badania, bo problem wypadających włosów, może mieć związek z naszym stanem zdrowia. 

Re: Problem z wypadajacymi wlosami

Peeling skóry głowy, masaż skóry, wcierki, szampon i odżywka, picie pokrzywki i tak dalej i dalej....

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: