Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

  • 2016-10-11, o 08:59
  • 17
  • 6 738
  • 15
  • 17

Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Hej. Co się dzieje, że po 10 dniach lakier zaczyna mi odchodzić od paznokci  ? Dodam, że bardzo starranie przygotowuje płytkę i maluje paznokcie

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Miałam lakier hybrydowy z pierre rene, i moze problem wlasnie w lakierach? U mnie sie rownież nie sprawdził, trwałość była strasznie krótka, i jakby kolor zawsze był nie pełny,  zmieniłam na Em Nail i NeoNail i juz nie mam żadnych problemów:) po Semilacu ponoc żółknięcia paznokcie..

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

U mnie z Pierrem nie było żadnych problemów. A jakiej bazy używasz? 

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Miałam lakier hybrydowy z pierre rene, i moze problem wlasnie w lakierach? U mnie sie rownież nie sprawdził, trwałość była strasznie krótka, i jakby kolor zawsze był nie pełny,  zmieniłam na Em Nail i NeoNail i juz nie mam żadnych problemów:) po Semilacu ponoc żółknięcia paznokcie..

2016-10-11 09:03:01 autor xvvv

Witam, po zastosowaniu naszych produktów płytka paznokcia nie powinna żółknąć. Przyczyną może być zbyt cienka warstwa bazy lub zbyt gwałtowne ściąganie lakieru hybrydowego, które może powodować uszkodzenie płytki paznokcia.

W razie pytań chętnie pomogę

Online Ekspert marki Semilac

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Właśnie zastanawiałam się nad zakupem tego lakieru. Ale teraz nie wiem .. wole chyba udać się do kosmetyczki niż samemu wykonywać zabiegi kosmetyczne.

Wszystko ma swoją wartość ..http://mptent.com/

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Najlepiej jednak zainwestować i robić sobie samemu, jest z tego dużo więcej korzyści:)

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

O proszę eksperci z Semilaca na forum :)

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Zastanawiałam się ostatnio nad zakupem tych hybryd z Pierre Rene, ale niewiele jest opinii na ich temat w internecie.

 

Problem może leżeć w bazie, albo właśnie w jakości lakierów. Ja używam Semilaca, NeoNail, ChiodoPro i Konad i nie miałam nigdy takich sytuacji, aby coś odchodziło. Lakiery zawsze ladnie się trzymają, a robię nie tylko sobie, więc lakiery przetestowalam na różych paznokciach :)

 

A nie majstrowalaś czasem przy tych pazurkach? Nie podwadzałaś, nie podpiłowywałaś? 

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Sprobuj z inna baza:)

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

nie używalam lakierów z pierre rene:(

Re: Problem z lakierem hybrydowym z pierre rene

Mam ale jeszcze nie użyłam
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: