Problem z doborem podkładu

  • 2017-01-07, o 14:16
  • 10
  • 2 348
  • 9
  • 10

Problem z doborem podkładu

Hej. W kwietniu jest bardzo ważne wydarzenie. A mianowicie ślub mojej przyszłej szwagierki. Jak każda kobieta chciałabym wyglądać pięknie. Mogłabym skorzystać z usług kosmetyczki ale po wcześniejszych makijażach mam uraz. Mam cenę mieszana. W zimie skłonna do przesuszania a w lecie różnie to bywa. Mam bardzo wrażliwą skórę i jedyny krem jaki nie robi mi krzywdy to klasyczny gęsty krem Nivea albo bambino. Chciałam się poradzić jaki podklad będzie odpowiedni. Tzn. Trwaly i taki który nie będzie się ważył ani nr robił innych niespodzianek. I może jaki krem do niego dobrać który nałożą przed baza ;) Proszę o pomoc!

Re: Problem z doborem podkładu

Podkład to tak indywidualna sprawa, że ciężko coś doradzić przez Internet... może napisz jakich używałaś do tej pory i Ci się nie sprawdziły?

Re: Problem z doborem podkładu

Metoda prob i błędów, aż w końcu znajdziesz coś dla siebie:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Problem z doborem podkładu

Metoda prob i błędów, aż w końcu znajdziesz coś dla siebie:)
2017-01-07 22:27:01 autor Werxxx

 

Tez tak myślę:)

Re: Problem z doborem podkładu

W zasadzie to używam maybelline affinitone od już dłuższego czasu. Do tej pory nie mialam powodu zeby zakupić podkład który będzie trwały gdyż ten zdecydowanie mi odpowiadał. Teraz ze względu na tak ważne wydarzenie chciałam się zaopatrzec w coś lepszego. I chyba metoda prób i błędów będzie najlepsza

Re: Problem z doborem podkładu

spróbuj rimmel lasting finish + puder stay mat doradziłabym też revlon CS, ale on często zapycha

szaraem

Re: Problem z doborem podkładu

spróbuj rimmel lasting finish + puder stay mat doradziłabym też revlon CS, ale on często zapycha

2017-01-08 11:36:57 autor szaraem

 

Mnie nie zapycha a mam cerę mieszana:)

Re: Problem z doborem podkładu

Musisz sama znaleźć odpowiedni do swojej cery:)

Re: Problem z doborem podkładu

Polecam iść do drogerii i poprosić o dobór podkładu :) 

MadzikG

Re: Problem z doborem podkładu

Podkład to tak indywidualna sprawa, że ciężko coś doradzić przez Internet... może napisz jakich używałaś do tej pory i Ci się nie sprawdziły?

2017-01-07 22:19:16 autor duszek86

 

Też tak myślę

Re: Problem z doborem podkładu

Tak jak dziewczyny wyżej pisza musisz sama popróbować:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: