Próbki

  • 2015-06-05, o 15:03
  • 91
  • 49 101
  • 51
  • 61

Re: Próbki

Jaki jasny blady odcień z zółtym podtonem będzie dobry? Oczywiście w przybliżeniu:) 

Re: Próbki

 

Witam 

Równiez prosze o pomoc w dobraniu koloru :) 

Praktycznie cały czas używam podkładu revlon nearly naked w kolorze vanilla lub w porze zimowej sporadycznie revlon colorstay buff

Cera jasna, bez różowości.

Dziekuję za podpowiedź

Re: Próbki

szkoda że w sprzedazy nie ma próbek produktów

Re: Próbki

perla napisz jakich podkładów używasz, wtedy będzie łatwiej dopasować odcień. Najjaśniejsze oczywiście są jedynki, najwięcej żółtego pigmentu ma seria NB :)

Re: Próbki

NatalaGal85 Revlona do jakiej cery używasz?

Re: Próbki

Bourjois healthy mix 51 light vanilla, w lecie 52 vanilla. Revlon color stay 150 buff dla cery mieszanej i tłustej. Krem cc avon odcień Nude.

ja mam zawsze problem z podkładami, zawsze boję się, ze wybiorę za ciemny, a twarz będzie paskudnie wygladała :/

Re: Próbki

W przypadku Revlona 150 nie ma idealnego odpowiednika, 1NB może być ciut za jasny, z kolei 2NB lekko ciemniejszy. Do Bourjois HM 51 najabrdziej podobny jest 1B, jednak minimalnie jaśniejszy wypada. Więc wybór zależy od tego czy wolisz pigmentację bardziej żółtą (1NB), czy neutralną (1B). :)

Re: Próbki

 Dziękuję, czyli zostaje mi wyóbr między dwoma odcieniami. Szkoda, że nie można zakupić próbeczek.

 

czasami trzeba się naprosić, napisać np. bezpośrednio do producenta
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: