Prezent pod choinkę

  • 2017-12-12, o 00:19
  • 20
  • 5 633
  • 15
  • 17

Prezent pod choinkę

Dziewczyny,

Jakie macie pomysły na prezent pod choinkę dla swojego faceta?

Re: Prezent pod choinkę

Perfumy :p ewentualnie coś do samochodu albo związane z jego pasją. Naprawdę wybór jest duży.

Re: Prezent pod choinkę

O, tak,  coś do samochodu to będzie strzał w dziesiątkę! Dziękuję za podpowiedź  :)

Re: Prezent pod choinkę

 Nie masz pomysłu na prezent? Odwiedź bogactwokaw.pl i kup świeżo palona kawe z najdalszych zakątków świata z gwarancja dostawy przed świetami.

  BKPS2018 kod który daje -10% na zakupy świątecznej kawy 

 

Re: Prezent pod choinkę

 Nie masz pomysłu na prezent? Odwiedź bogactwokaw.pl i kup świeżo palona kawe z najdalszych zakątków świata z gwarancja dostawy przed świetami.

  BKPS2018 kod który daje -10% na zakupy świątecznej kawy 

 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent pod choinkę

Mój w tym roku zażyczył sobie konkretną rzecz, związaną z jego zaintersowaniami - kołowrotek do wędki :) Wiem, że to żadna podpowiedź, ale warto czasem też słuchać i czytać między wierszami, czego potrzebuje nasz facet. Czasem coś tam wpomni. W ubiegłym roku dostał ciepłą bluzę i przydała się.

Re: Prezent pod choinkę

narzędzia, akcesoria do samochodu, ubrania

Re: Prezent pod choinkę

Warto właśnie słuchać, bo wspomni o czymś przez przypadek i potem można sprawić mu fajną niespodziankę. :)

Re: Prezent pod choinkę

Skórzany portfel

:)

Re: Prezent pod choinkę

grę na pc i jakąś fajną bluzę ;]

Re: Prezent pod choinkę

No właśnie, sezon na prezenty pod choinkę można uznać za otwarty :) ja co roku mojej siostrze kupuję jakiś ekstrawagancki materiał na sukienkę, ona uwielbia szyć... w tym roku wybrałam taki:  usunięto reklamę Co myślicie?  Podoba Wam się?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: