Prezent na rocznicę

  • 2015-07-27, o 10:10
  • 63
  • 21 455
  • 42
  • 45

Prezent na rocznicę

Cześć dziewczyny, 

za jakiś cza będzie rocznica ślubu moich rodziców, jednak nie wiem co na taką okazję kupić, co wy byście kupiły? Jest to wyjątkowa rocznica bo 20 i nie wiem co mam wybrać ;)

Re: Prezent na rocznicę

Hej, to zależy od tego jaki budżet na to przeznaczasz? Możesz kupić zegar ścienny z ich ślubnym zdjęciem i życzeniami. Ale obecnie jest tyle pomysłów... musisz tylko poszukać. Wiesz ty znasz rodziców najlepiej i wiesz czy wolą coś śmiesznego czy stonowanego

Re: Prezent na rocznicę

Może ich wspolne zdjęcia w dużej ramce, nie wiem co jeszcze :)

Re: Prezent na rocznicę

Kilka lat temu zafundowalam rodzicom wyjazd do SPA na weekend, wlasnie jako prezent na rocznice. A moim dziadkom kupilam kiedys taka duza statuetke, bodajze posrebrzana. :)

Re: Prezent na rocznicę

W restauracjach lub kawiarniach można wykupić dla kogoś kolację, może zarezerwuj im stolik na romatyczny wieczór albo kupi bielty do kina na jakiś fajny film.. ;p

Re: Prezent na rocznicę

Dzięki za sporo fajnych pomysłów, przede wszystkim podoba mi się pomysł na wspólne zdjęcie ale takowego nie mam. Myślałam jeszcze o tym żeby przegrać film z ich ślubu z kasety na płytę ale nie wiem jaka jest cena ;) podoba mi się jeszcze pomysł z restauracja, kinem lub spa :)

Re: Prezent na rocznicę

pomysł z tym zdjęciem i restauracją mi się spodobał

Re: Prezent na rocznicę

dysponujesz większą sumką? jeśli tak, może jakaś wycieczka, weekend w SPA, nad morzem, w górach?:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent na rocznicę

albo wyjście do teatru :)

Re: Prezent na rocznicę

może sens w kinie? weekend w górach ?:)

Re: Prezent na rocznicę

Wyjazd do spa to świetny pomysł. Ja lubię też bardzo spersonifikowaną biżuterię.  

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: