Prezent na rocznicę

  • 2015-07-27, o 10:10
  • 63
  • 21 464
  • 42
  • 45

jeżeli to ma być jakiś materialny prezent to może jakaś ramka ze zdjęciami, a jeśli nie to jakaś wycieczka?

Krem

Re: Prezent na rocznicę

A może kup im jakiś romantyczny prezent do spędzenia czasu we dwoje? Ja szukałam kiedyś co prawda dla siebie, ale uważam, że to inspiracje z jakich warto skorzystać: usunięto reklamę i wybrałam degustację wina we dwoje poprzedzoną sesją w grocie solnej - bardzo relaksujące zestawienie a przy tym trzeba przyznać, wiążące i budujące ciepło w związku.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Proponuję tort! to jest najlepszy prezent! Możesz zawsze kupić gotową masę, dodać zmiksowane owoce, ozdobić górę i oryginalny prezent gotowy! Mnie takie prezenty cieszą najbardziej!

re

Ja od mojego mezusia wlasnie dostalam na rocznice kominek.... hihihi nie wiem skad wiedzial...moze widzial na kompie jak ogladalam stronke usunięto reklamę i jak wyjechalam na delegacje na tydzien, to po powrocie juz kominek stal pieknie zrobiony w salonie....super niespodzianka :)

Re: Prezent na rocznicę

My postanowiliśmy co rou na rocznicę kupować sobie coś do domu.Może wlaśnie to jest pomysł dobry, coś do domu.

Re: Prezent na rocznicę

wyjazd!

Re: Prezent na rocznicę

A ja jestem zdania, że wcale nie musi być to taki drogi prezent.... Liczy się przede wszystkim pamiec i warto jest pokazać tej drugiej osobie,ze pamiętaliśmy o tym dniu. Moze być to nawet drobiazg. My nie robimy sobie drogich prezentów. Sama lubie dostawac kwiaty. Mój maz wprost uwielbia słodycze ( jak zauważyłam tak jak większość mężczyzn...).

 

Dobrym pomysłem jest na przykład opakowanie ptasiego mleczka. Najlepsze moim zdanem jest ptasie mleczko Wedla. Szczególnie to o smaku waniliowym. Mój mąż je uwielbia i jest to dla niego jeden z lepszych prezentów. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Prezent na rocznicę

Zeskanować zdjęcie z dnia ślubu, wyczścić je i wydrukować na płótnie.

Re: Prezent na rocznicę

Cos do domu. Jesli masz piękny salon to może kominek elektryczny usunięto reklamę Sprawdzony. Trwały i wysokiej jakosci.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: