Prezent dla faceta

  • Temat zamknięty
  • 2012-11-09, o 13:30
  • 29
  • 11 309
  • 25
  • 24

Re: Prezent dla faceta

A mój chyba ma niespełniony sen i chciałby być barmanem, więc ostatnio kupiłam mu Martini Bianco i książkę o przyrządzaniu wystrzałowych drinków. Cieszył się, wypróbował na mnie trzy i później już był bardzo miły wieczór...

Re: Prezent dla faceta

Mój brat się ostatnio strasznie cieszył z biletu na koncert jakiegoś metalowego zespołu (jakiegoś skandynawskiego i popularnego - Sabaton? nie pamiętam już ), tak że może własnie bilet na koncert albo mecz jest dobrym pomyslem?
Alkoholu przez net bym nie kupowała, dochodza koszty wysyłki, a akurat martini to można w dobrej promocji w Biedronce nawet kupić.

Re: Prezent dla faceta

A pomyślałyście może że dla niektórych facetów to Wy jesteście największym prezentem?

citizen

Uwielbiam Cię za to stwierdzenie <3<3<3

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Prezent dla faceta

Myślę, że dobra kolacja i miły wieczór we dwoje, to najlepszy i najbardziej trafiony prezent

Be the change that you wish to see in the world.

Re: Prezent dla faceta

Mozna z samej siebie zrobić fajny prezent. Mój facet jest mega zadowolony gdy tylko ubiorę się w fajną bieliznę i będę tylko dla niego przez cały wieczór

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prezent dla faceta

Może jakaś oryginalna koszulka? ja swojemu chłopakowi kupiłam ostatnio taką: usunieto reklame . Myślę, że to fajny prezent i praktyczny

Re: Prezent dla faceta

Mój ma konsolę, także zawsze jakaś gierka sprawi mu odrobinę przyjemności

odzysk ciepła odzyskaj pieniądze!

Re: Prezent dla faceta

Daj mu kupon na jeden seks.

Re: Prezent dla faceta

Mysle ze temat zostal juz wyczerpany i mozna go zamknac bo sie zaczyna pisac glupoty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: