Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 356
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Nie zdecydowałabym się na to

Re: Powiększenie biustu

No ale jednak jest to zabieg i może mieć swoje powikłania.Nie jestem przeciwna tak całkowicie tego typu zabiegom, jeśli jakas kobieta ma się dobrze czuć to spoko. Jednak sama bym się temu na pewno nie poddała bo jednak bałabym się efektów ubocznych,które nie oszukujmy się. Mogą wystąpić... Sama aktualnie szukam informacji na temat tabletek perfect bust. Czy któraś z Was brała.

Re: Powiększenie biustu

Mi się marzą duże, pełne piersi. Miałam takie zanim się zaczęłam odchudzać, no ale byłam nieszczęśliwa, jak stawałam na wadze, a tam 89... Teraz jest 55, piersi znacznie zmalały i po głowie na poważnie chodzi mi ten temat..

Re: Powiększenie biustu

Ja brałam. 3 pełne miesiące. Plus dodatkowo żel do piersi ( zużyłam prawie 3 opakowania).

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Na piersi najlepsze są tylko operacje plastyczne... Ja tam nie wierzę w żadne kremy, cudowne żele.

Re: Powiększenie biustu

No i jak? Jakieś powiekszenie było?

Re: Powiększenie biustu

Było chociaż nie od razu i nie tyle ile reklamują na stronie ;) Bo kilka rozmiarów to Ci się biust na pewno nie powiekszy. NIe ma takiej opcji. Zamówiłam bo znajdowałam w sobie wiele kompleksów, najwiekszym był oczywiście mój biust, który był nie tylko mały co po prostu zwiśnięty po ciąży. Z b zrobiło się a. Kupiłam tabletki z ciekawości, dla eksperymentu. Byłam ogólnie sceptycznie nastawiona do tabletek i innych cudownych zeli. Brałam codziennie. Pierwszy miesiąc to raczej zero efektu. Ale potem czułam jednak, że coś się zmienia. I nie wiem czy jest to kwestia tabletek czy tego żelu z serii, ale biust się podniósł, jakby taki bardziej napełniony jest. Po mniej więcej 2 miesiącach brania. 3 miesiąc utrwalił efekt. No i zmieniłam staniki. Wybrałam się do braffiterki, która dobrała mi lepszy stanik i wszystko wygląda również lepiej

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Powiększenie biustu

Wiesz co, nie wiem czy stanik mi pomoże. Mam niewielki biust i raczej inny stanik go nie powiekszy :D Co najwyżej mogę sobie ten stanik wypchać. Ale co z tego jak biust będzie nadal mały. Dobra zamówiłam sobie ten perfect bust. Niech stracę. Potem napiszę czy zadziałał czy nie :P

Re: Powiększenie biustu

A o jakich metodach czytałaś? Chyba najbardziej popularna to operacja plastyczna. Tutaj musisz znaleźć dobrego chirurga, wybrac odpowiednie implanty ( nie tylko kształt, ale i markę, w tym temacie polecam np. implanty mentor, bo są bezpieczne i mają dożywotnią gwarancję. Nie są najtańsze, ale mają najniższy odsetek powikłań). Podobno można też powiekszyc biust kwasem hialuronowym, ale odradzam- nietrwały efekt plus czytałam ostatnio, że to mało bezpieczna metoda, która u niektorych pacjentek prowadzi do problemów ze zdrowiem.

Re: Powiększenie biustu

A może po prostu Push Up Floslek? U mnie super zadziałał.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: