Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 361
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

To twój wybór, mnie to nie przekonuje jednak:(

Re: Powiększenie biustu

Wszystko zależy od ciebie, to ty masz się czuć dobrze sama ze sobą ;)

Re: Powiększenie biustu

Wszystko zależy od ciebie, to ty masz się czuć dobrze sama ze sobą ;)

2016-10-22 19:05:34 autor moniuszko

Zgadzam się:)

Re: Powiększenie biustu

To twój wybór, mnie to nie przekonuje jednak:(
2016-10-18 15:18:51 autor oxox

też tak uważam:(

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

moja siostra akurat ma piersi powięszane, po dzieciach miała strasznie obwisły biust, dużo też schudła i zmalały jej piersi. Nic ładnego. Stac ją na to więc podniosła sobie piersi i powiększyła. Dziwiłam się ale powiem wam szczerze efekt rewelacyjny. Operowała się w łódzkiej klinice usunięto reklamę

Re: Powiększenie biustu

moja siostra akurat ma piersi powięszane, po dzieciach miała strasznie obwisły biust, dużo też schudła i zmalały jej piersi. Nic ładnego. Stac ją na to więc podniosła sobie piersi i powiększyła. Dziwiłam się ale powiem wam szczerze efekt rewelacyjny. Operowała się w łódzkiej klinice usunięto reklamę

2016-10-27 00:09:19 autor senderka

Ja się panicznie boję interwencji chirurgicznej, więc stawiam na kosmetyki. Wiem co mówię, bo rodziłam bliźniaki, więc skóra spędzała mi sen z powiek. Pomogła dieta, sport i fajnie kosmetyki Mama Care Efektima.

Re: Powiększenie biustu

Dziewczyny a czy mialyście do czynienia z serum Frashe? Jelsi nie to polecam sobie kupić ! 

Moim zdaniem rewelacja.Używam tego produktu już troszkę...smaruję się nim rano i wieczorem.Piersi są wyraźnie uniesione...ujędrnione...oraz pełniejsze!Zapach również jest przyjemny...konsystencja bardzo fajna, szybko się wchłania.Polecam:)

Re: Powiększenie biustu

ja bym sie nie zdecydowala, moim zdaniem to wyglada brzydko i sztucznie;)

Re: Powiększenie biustu

ja jestem na nie, ale to twoje ciało:)

Re: Powiększenie biustu

Moim zdaniem fajny pomysł, byleby nie wyglądało to jakoś anormalnie:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: