Powiększenie biustu SPAM !

  • 2014-05-16, o 20:33
  • 34
  • 16 300
  • 15
  • 31

Powiększenie biustu SPAM !

Dziewczyny, a może polecicie kogoś w Warszawie? Dopiero się tu przeprowadziłam, chciałabym powiększyć i podnieść piersi i zastanawiam się, gdzie najlepiej wykonać taki zabieg.

Re: Powiększenie biustu

ja mogę polecić dr xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx bardzo dobry chirurg plastyk- sama powiększałam u niej piersi o 2 rozmiary, chciałam żeby wyglądały naturalnie i wyglądają, biust jest kształtny i jędrny, nareszcie! z innymi chirurgami do tej pory nie miałam do czynienia.

Re: Powiększenie biustu

Kojarzy mi się skądś ta pani... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czy coś mi się pomyliło? Najbardziej się boję powikłań po zabiegu.

Re: Powiększenie biustu

tak, xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxu mnie nic takiego nie było, blizn nawet nie widać, wszystko ładnie się wygoiło, powikłań na szczęście żadnych, chociaż oczywiście po zabiegu nie należy się przeciążać itd, zresztą to Ci pani dr wszystko powie, ja cała listę dostałam co mogę, a czego nie. będzie dobrze!

Re: Powiększenie biustu

W takim razie się umówię, nie ma co dłużej zwlekać, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Dzięki bardzo za pomoc!

No i sobie pogadal/a sam/a ze soba, a teraz zegnam !

Re: Powiększenie biustu SPAM !

dla mnie to głupie

Re: Powiększenie biustu SPAM !

albo ktos ma wiekszy albo mały i nie nalezy tego zmieniać

Re: Powiększenie biustu SPAM !

Jak kto woli, ja sama nie zdecydowałabym się, ale jesli ktoś ma z tym naprawdę wielki problem to czemu nie :)

Re: Powiększenie biustu SPAM !

jesli ktoś ma taka potrzebe i ma naprawde małe to ok

Re: Powiększenie biustu SPAM !

jesli ktoś ma bardzo małe i czuje taką potrzebe to ok ale jesli kobieta ma juz jakiś tam większy biust i słysze ze chce powiększych sobie jeszcze biust bo jej chłopak kazał to takie zachowanie jest to żałosne i mało poważne.

jak ktop chce
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: