Powiększanie biustu tabletkami

  • 2020-05-07, o 09:46
  • 28
  • 2 806
  • 17
  • 26

Powiększanie biustu tabletkami

Czy któraś z dziewczyn miała może doświadczenia w zakresie powiekszania biustu tabletkami? Myślicie, że jest to możliwe i daje dobre efekty?

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Piszcie, jakby były takie i sprawdzone to bym się skusiła

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Nie jestem w sytuacji, że chciałbym powiększyć swój biust, wręcz chciałabym go zmniejszyć ze względów zdrowotnych. Ale dziewczyny zaakceptujemy siebie, takimi jakie jesteśmy. Nie jest to łatwe, ale szkoda truć się jakimiś tabletkami o wątpliwym działaniu. Widziałam, że są takie, nigdy nie próbowałam. Myślę, że faktycznie coś mogą zdziałać, choć osobiście uważam, że szkoda zdrowia, by brać tabletki, które nie są nam niezbędne do zdrowia i życia. To tylko moje zdanie. Szanuję indywidualne decyzje każdej z nas.

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Moim zdaniem to niemożliwe, a jeśli już to na zasadzie powiększania tkanki tłuszczowej i mięśniowej na całym ciele, a nie tylko w klatce piersiowej, więc lepiej sobie darować takie eksperymenty

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Pierwsze słyszę :O Sama chętnie się dowiem czy takie coś działa, z czystej ciekawości. Nigdy nie marzyłam o dużym biuście mimo że w rodzinie mam chyba najmniejsze piersi ;) Przecież to nie jest nic złego, przynajmniej nie boli mnie kręgosłup, mogę swobodnie biegać bez problemu. Warto znaleźć pozytywne strony swojego wyglądu!

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Pierwsze słyszę :O Sama chętnie się dowiem czy takie coś działa, z czystej ciekawości. Nigdy nie marzyłam o dużym biuście mimo że w rodzinie mam chyba najmniejsze piersi ;) Przecież to nie jest nic złego, przynajmniej nie boli mnie kręgosłup, mogę swobodnie biegać bez problemu. Warto znaleźć pozytywne strony swojego wyglądu!

2020-05-07 19:04:50 autor ogk

Bardzo dobrze ujęte :) sądzę, że tabletki to tylko chwyt marketingowy 

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Tabletki nic ci nie dadzą a tworza ogromne ryzyko zepsucia gospodarki hormonalnej organizmu. Szkoda zachodu.

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Biust na pewno można trochę ujędrnić, poprzez używanie specjalnie przeznaczonych do tego kosmetyków. Wizualnie może wydawać się delikatnie większy, kiedy skóra jest w dobrej kondycji. Z tabletkami dałabym sobie spokój. Nie wiem o jakim rozmiarze biustu marzysz, ale mały biust jest ok. Z dużym są tylko problemy.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększanie biustu tabletkami

są hormony które mogą powodować wzrost tkanek piersi ale tylko na recepte! i podaje się je pod kontrolą lekarza a w ogóle to wątpie że jakikolwiek specjalista przepisze tabletki hormonalne z takiego powodu bo może to przynieść więcej skutków ubocznych niż to wszystko warte

Re: Powiększanie biustu tabletkami

no więc podsumowane, lepiej mieć mały biust niż męczyć organizma tabletkami niewiadomego pochodzenia. Szkoda,że ostrzykiwanie jest takie drogie, prawie taka cena jak za implanty ale efekt tylko na 15,-2 lat ;(. może coś wymyślą albo metoda ostrzykiwania zmieni cenę. Na takie coś bym się zgodziła ale nie za 10 tys

Re: Powiększanie biustu tabletkami

Kiedyś podchodziłam sceptycznie do tego typu wynalazków, ale muszę powiedzieć, że zmieniłam zdanie. Jest kilka dobrych środków, suplementów które działają pozytywnie na biust, jędrność oraz jego rozmiar. Np perfect bust - poczytaj sobie o nim.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: