Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

  • 2015-12-16, o 23:19
  • 28
  • 8 447
  • 21
  • 24

Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Jakie potrawy przygotowujecie w tym roku na Boże Narodzenie? Jakie ciasta pieczecie? Ja już zrobilam pierniczki. Nawet dodałam artykuł na stronie ladymakeup, żeby podzielić się z Wami przepisem i zdjęciami, ale niestety do dziś nie został opublikowany :( CIągle ma status, ze jest w moderacji ;/ Szkoda

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Nic nie gotujecie ani nie pieczecie? :)

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Pierogi z kapusta i grzybami plus barszczyk i ryba po grecku 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Ehh no to na wigilię wiadomo :-) chodziło mi raczej o jakieś pomysły na dania na pietwszy dzień świąt :-)

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

po kolacji wigilijnej każdy jest przejedzony :) pierwszy dzień świąt do dojadanie potraw z kolacji.:)

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Naprawdę? U mnie w domu jest tak, że zjeżdża się cała rodzina i cały dzień siedzimy, rozmawiamy, jemy. Nie wyobrażam sobie nie przygotować nic innego niż to co było na kolacji wigilijnej.

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Ja tam się nie przeżeram... no chyba że dolewka barszczyku. 

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

Ja za niedługo zabieram się za klejenie uszek, do tego pierogi z kapustą i grzybami, ryba, barsz, zuba grzybowa. Jeśli chodzi o ciasta, jeszcze nie wiem, na pewno będzie piernik :)

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

W moim domu zawsze wędzimy schaby, z ciast obowiązkowo sernik, makowiec i jedno z kremem. W tym roku będzie 3 bit. Z przekąsek będzie sałatka jarzynowa, sałatka z kurczakiem i ananasem, szparagi w szynce wędzonej, udka pieczone z pieczarkami, bigos. A na wigilię standardowo, dorsz smażony, ryba po grecku, barszcz z uszkami, pierodki z kapustą i grzybami, śledzie pod pierzynką

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

i obowiązkowo uszka :)

Re: Potrawy na Bożonarodzeniowy stół

barszcz najlepszy 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: