Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

  • 2012-07-21, o 00:01
  • 37
  • 15 266
  • 21
  • 30

Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Czy ktoras z dziewczyn moglaby polecic mi jakas fajna pomadke co ma odcien Rudego?(jaki numerek lub nazwa)

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

jedyne co teraz przychodzi mi do głowy to Golden Rose nr 129

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Nie wiem jakiego dokładnie odcienia rudego potrzebujesz, ale pamiętam, że mojej mamie zamawiałam w Avonie szminkę Mega impact "potęga koloru" odcień "Kicked up Coral" przy promocji kosztuje ok. 20 zł
Nadal jest w sprzedaży bo jestem na bieżąco, a Avon moim zdaniem ma dobre jakościowo szminki z tych serii.
Myślałyśmy, że kicked będzie koralową czerwienią, a okazał się satynowo-rudą czerwienią.
Ale teraz w 11 katalogu. jej nie widziałam. Będzie za to w 12, ale bez promocji.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Wlasnie nie chodzi mi o odcien rudosci (jakby pod czerwien) tylko odcien RUDOSCI jak ta pani ma na zdjeciu wlosy -cos takiego
Jeszcze jesli chodzi o polaczenie rudosci wlasnie takiej +usta podobne to kiedys ogladalam program TOP MODEL odcienek 11 seria sezon 1. i tam dziewczyny mialy wczuc sie w role reporterek i zaczepialy na ulicy osoby i jedna z nich zaczepila panne mloda przepiekna rudowlosa +makijaz podobny do koloru wlosow NAPRAWDE COS PIEKNEGO niestety ten odcienek jest niedostepny za darmo na necie ,tylko na chomikuj mozna go sciagnac.. tak to bym wam wstawila linka byscie zobaczyly PRZEPIEKNA RUDA PANNA MLODA+idealny -idealnie dopasowany makijaz-tez w odcieniach takiej PIEKNEJ rudosci

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

ja nie spotkałam się z taką pomadką do tej pory..

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

To rzeczywiście mogłoby świetnie wyglądac. Do moich blond włosów blond-szminka chyba by się nie znalazła. Ale mam na oku kilka ładnych nude.

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

To rzeczywiście mogłoby świetnie wyglądac. Do moich blond włosów blond-szminka chyba by się nie znalazła. Ale mam na oku kilka ładnych nude.

mila1195

a możesz się pochwalić jakie ? bo też szukam jakiegoś dobrego nudziaka

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

To rzeczywiście mogłoby świetnie wyglądac. Do moich blond włosów blond-szminka chyba by się nie znalazła. Ale mam na oku kilka ładnych nude.

mila1195

a możesz się pochwalić jakie ? bo też szukam jakiegoś dobrego nudziaka

Osobiście jeszcze nie testowałam tych szminek. Pochodzą one swatchy blogerek oraz wypatrzonych na sklepowych półkach.

Celia szminka-błyszczyk nude - ma w gamie jasne przyjmne odcienie. Lekko połyskująca i transparentna. Wiele dobrego o niej słyszałam
Rimmel hydra (spotlight beige, nude delight)
Maybelline (beige rose)
Essence (in the nude)
Vipera randez vous - tam w gamie wszystkie to różne odcienie nude. Chyba właśnie w tym celu została stworzona
Virtual my flower ("róża herbaciana" i chyba "azalia")
Vipera just lips (16)
Avon ultra colour rich (cappucino)
Pierre Rene natural (16)
Pierre Rene hydra elegance (08)
Eveline aqua platinum (440)
Golden Rose 2000 (126)

Ponadto można znaleźc coś z Bell (anti-age, classic, glam & sexy), Catrice czy Kobo mają dużo odcieni.

Myślę, że jeszcze może bym coś znalazła. Narazie wszystkie są "planowane do kupna" - kiedyś Mimo że się staram strasznie wolno mi się kończy każda szminka

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Essence mam i jest świetna.. mam też inglota i zastanawiam sie nad celią, maybelline, avon i golden rose

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Nie wiem jakiego dokładnie odcienia rudego potrzebujesz, " Myślałyśmy, że kicked będzie koralową czerwienią, a okazał się satynowo-rudą czerwienią.
.

mila1195

Nie nie chodzi mi o odcien rudy wpadajacy w czerwien ,absolutnie nie ,raczej w miedz ,a dokladnie o taki odcien rudej pomadki mi chodzi jak ponizej

Prawdziwa, zielona ląka,ubrana w kolorowe kwiaty, promyki slońca ogrzewające moje plecy,spiew ptaków budzący mnie każdego dnia, łzy szczęścia,wiatr we włosach, spacery po lesie, świeży powiew wiatruWSZYSTKO CO ZIELONE TO DOBRO-sama natura nam podpowiada

Re: Poszukuje pomadki w kolorze RUDYM

Myślę że znajdziesz coś w nowej ofercie Virtuala my flower. Nazwy pomadek opisują kwiaty. Są tam lilia tygrysia lub dalia. Popatrz w internecie

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: